Znaleziono 0 artykułów
29.04.2022

Ewolucja stylu Nicoli Peltz

29.04.2022
Fot. Getty Images

Nicola Peltz znalazła się w centrum uwagi za sprawą niedawnego ślubu z Brooklynem Beckhamem i kreacji od Valentino, którą wybrała na tę wyjątkową okazję. Jednak projekt włoskiego domu mody to nie jedyny element garderoby gwiazdy z metką high fashion, co udowadniają zebrane przez nas stylizacje z ostatnich kilku lat.

Nicola Peltz poślubiła Brooklyna Beckhama w swoim rodzinnym domu w Palm Beach w sukni zaprojektowanej przez dom mody Valentino, o której jej stylistka, Leslie Fremar, mówi jako o najpiękniejszej kracji, jaką kiedykolwiek widziała. To najważniejszy moment w dotychczasowej karierze Peltz, więc suknia haute couture zaprojektowana przez dyrektora kreatywnego Valentino, Pierpaolo Piccioliego, była idealnym wyborem. To nie jedyny element od znanego domu mody, jaki można znaleźć w jej szafie.

 

Świeżo upieczona mężatka jest miłośniczką butów na platformie. Na ceremonię zaślubin wybrała model Medusa Aevitas od Versace, a na poślubny brunch satynowe sandały Dalida Aminy Muaddi. Wcześniej chętnie nosiła za to botki Intrico od Versace, wysokie Billy od Saint Laurent oraz klapki retro Coperni.

 

Do jej ulubionych elementów garderoby bez wątpienia należą kurtki motocyklowe. Widziana była w pudełkowych modelach od Prady i Balenciagi, które zwykle łączy ze sportowymi czapkami z daszkiem i topami na ramiączkach. Nicola inwestuje również w ubrania vintage, w szczególności Versace z lat 90., Diora z ery Johna Galliano i Fendi. Natomiast w jej kolekcji torebek znajdują się pikowana Chanel, Louis Vuitton z klasycznym monogramem, modele od Fendi i Diora, a także torebka Hermes Birkin, która jest jej najlepszym trofeum.

 

Od kultowych it-bags po buty na platformie – prezentujemy najlepsze stylizacje Nicoli Peltz Beckham z ostatnich kilku lat.

 

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

 

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij