Znaleziono 0 artykułów
24.02.2023

Jennifer Lopez na randce w sukience z „Białego Lotosu”

24.02.2023
Fot. Backgrid/East News

Wygląda na to, że Jennifer Lopez jest taką samą fanką Jennifer Coolidge, jak reszta świata. Na randkę z Benem Affleckiem gwiazda założyła sukienkę Dolce & Gabbana, którą bohaterka grana przez aktorkę – Tanya McQuoid – nosiła w drugim sezonie „Białego Lotosu”.

Serial „Biały Lotos” odniósł ogromny sukces, a jego obsada zdominowała pierwsze rzędy (i wybiegi!) podczas tygodni mody. Tanya McQuoid, grana przez Jennifer Coolidge, jest jedną z najpopularniejszych postaci serialu. Wygląda na to, że Jennifer Lopez uwielbia ją tak, jak cała reszta świata. 

Fot. HBO 

Gwiazda na randkę z mężem wybrała sukienkę, którą wcześniej nosiła Coolidge na planie drugiego sezonu. Kreacja Dolce & Gabbana składała się z różowej sukienki midi z długim rękawem, złotego paska z klamrą, czerwono-złotej kopertówki oraz srebrnych sandałów na platformie.

Jak zauważył dziennikarz Evan Ross Katz na Twitterze, to spotkanie dwóch ikon przejdzie do historii. Dlaczego nie pójść śladem gwiazdy i jej ulubionej bohaterki, zadając (włoskiego!) szyku na kolacji z ukochanym? 

Artykuł oryginalnie pojawił się na vogue.co.uk

Alex Kessler
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lopez na randce w sukience z „Białego Lotosu”
Proszę czekać..
Zamknij