Znaleziono 0 artykułów
16.02.2024

Najbardziej kontrowersyjne trendy na 2024 rok

16.02.2024
(Fot. Robert Kamau / Getty Images)

Wraz z kolejnym sezonem pojawiają się kolejne trendy. Niektóre na stałe wejdą do mody, inne przeminą równie szybko, jak się narodziły. Wiele z nich spodoba się wszystkim, ale część wywoła skandal. Przedstawiamy pięć najbardziej kontrowersyjnych trendów na 2024 rok.

Trend no pants trzyma się mocno

Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Kendall Jenner, Hailey Bieber, Bella Hadid – w 2023 roku trendowi uległy wszystkie it-girls. Nic nie wskazuje na to, by tendencja miała przeminąć. Jak to nosić? Zamiast spodni załóż ultrakrótkie szorty, rajstopy albo figi.

Spódnica noszona ze spodniami jak z pierwszej dekady XXI wieku

(Fot. Melodie Jeng / Getty Images)

Tak nosiłyśmy się w pierwszej dekadzie, a jako że wszystko, co jest vintage, świetnie się sprzedaje, znów testujemy kontrowersyjny trend. Najnowszy raport Stylight pokazuje 37-procentowy wzrost w wyszukiwaniu trendu „spódnica na spodniach” w Google’u.

Jeansy horseshoe zastępują skinny jeans i szerokie spodnie

Gigi Hadid / (Fot.Raymond Hall / Getty Images)

Ten krój jeansów wywoła taką dyskusję, jak powrót skinny jeans. Jeansy barrel leg fasonem nawiązują do kształtu beczki. Ten model naprawdę robi wrażenie.

Slip skirt zastępuje slip dress

Spódnica w stylu lat 90. powraca na fali bieliźnianego trendu. W 2024 roku slip skirt trafi więc do każdej szafy. A nosi się ją z prostym T-shirtem, luźną koszulą albo rozpiętym kardiganem.

Czerwone rajstopy jak z garderoby Blair Waldorf

(Fot. Daniel Zuchnik / Getty Images)

W roku 2024 stare jak świat pytanie „cieliste czy czarne?” traci na znaczeniu, bo właściwie obie opcje są już niemodne. Powracamy do czasów dzieciństwa, wybierając rajstopy w radosnych kolorach. Wzorem serialowej Blair Waldorf i ikony stylu Lady Di czerwony dodatek zestawiamy ze stylizacją w podobnej tonacji.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.fr.

Alexandre Marain
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Najbardziej kontrowersyjne trendy na 2024 rok
Proszę czekać..
Zamknij