Znaleziono 0 artykułów
26.10.2021

Reformation: Ulubiona marka dżinsów Gigi Hadid i Emily Ratajkowski

26.10.2021
Gigi Hadid /(Fot. Getty Images)

Gigi Hadid ma słabość do ekstrawaganckich spodni. Mogliśmy się tego domyślić po stylizacji, którą wybrała na pierwsze urodziny swojej córki Khai. Niedawno modelka dodała do swojej kolekcji nową parę „szalonych” dżinsów. Tym razem jest to projekt znanej z ekologicznego podejścia marki Reformation.

Białe dżinsy Gigi wykonane są z bawełny organicznej i ekologicznego włókna Tencel. Jej model z wysokim stanem pokryty jest ilustracjami Ziemi, kwiatów i pszczół, które wyglądają jak rysunki z kreskówki. Obok nich znajdują się takie hasła jak „Pollinators not polluters” (co w wolnym tłumaczeniu mogłoby brzmieć: „Zapylanie zamiast zanieczyszczania”) i „Make love, not waste”. Wszyscy chyba możemy się zgodzić z ich przesłaniem.

W utrzymanej na mistrzowskim poziomie jesiennej stylizacji Hadid połączyła dżinsy ze słoneczną kamizelką, brązowym swetrem od Public Habit i oversize’owym płaszczem w bieli od marki Wardrobe NYC. Stylizację dopełniła białymi butami z serii Reebok X Victoria Beckham i pudełkową torebką w brązie od Loro Piana.

Emily Ratajkowski /(Fot. Instagram.com/emrata)

Hadid nie jest jedyną fanką denimu Reformation. Model dżinsów „Cynthia Doodle” nosiła wiosną Emily Ratajkowski, która miała na sobie także body z kołnierzykiem od tej założonej w Los Angeles marki oraz buty Reebok. Obie w przeszłości promowały Re/Done, która także produkuje ekologiczny denim. Udowadniały tym samym, że modelki mogą nosić ubrania z solidnymi ekocertyfikatami także po pracy.

 

Artykuł pochodzi z Vogue.co.uk.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij