Znaleziono 0 artykułów
21.11.2021

6 lekcji stylu Sarah Jessiki Parker

21.11.2021
Fot. Getty Images

Sarah Jessica Parker powróciła jako Carrie Bradshaw  w „And Just Like That…”. Źródłem stylowych inspiracji gwiazda jest jednak nie tylko na ekranie. Oto, czego możemy się od niej nauczyć.

Niezależnie od tego, czy występuje na dużym ekranie w rozkosznie ekscentrycznej tutu, czy też przemierza ulice Nowego Jorku w niezgrabnych chodakach, styl Sarah Jessiki Parker zawsze stanowi źródło inspiracji. Na przestrzeni lat aktorka udzieliła nam wielu lekcji stylu, zwłaszcza w kwestii akcesoriów. Parker rzadko kiedy wychodzi z banalną torebką lub w nudnych butach – nawet jej chodaki są na tyle fajne, że klasyczne szare spodnie dresowe wyglądają ekscytująco. Jak nikt inny potrafi sprawić, że nawet coś tak prostego, jak parkakhaki, wygląda interesująco – to zasługa jej umiejętności łączenia warstw i pokaźnej kolekcji mocnych płaszczy.

Jeśli chcesz wznieść swoje jesienno-zimowe stylizacje na wyższy poziom, możesz się od Parker wiele nauczyć. Poniżej znajdziesz sześć modowych wskazówek, których udziela na ekranie i poza nim.

Siła kurtki z nadrukiem

Fot. Getty Images

Kiedy zakładasz odpowiedni płaszcz, naprawdę nie ma znaczenia, co masz pod spodem. Parker udowodniła, jak wiele radości może wnieść do każdego stroju ten płaszcz Farm Rio z patchworkowym wzorem.

Nieprzemijający urok prostej sukienki

Fot. Getty Images

Tak, Carrie Bradshaw i SJP uwielbiają wyraziste kreacje, ale żadna z nich nie może podważyć siły sukienki typu „mniej, znaczy więcej”. W serialu „And Just Like That…” Carrie zachwyca w pięknej prostej kreacji Normy Kamali.

Sekret opanowania komfortowego glamu

Fot. Getty Images

Parker lubi założyć wygodne spodnie dresowe, ale wie również, że dzianinowa maksi może być równie komfortowa, a do tego elegancko wykończona. Podążaj jej śladem i wybierz swetrową sukienkę, podobną do tej, którą nosi aktorka.

Sztuka zabawnego łączenia warstw

Fot. Getty Images

Kiedy temperatura zaczyna spadać, Parker łączy sukienki bez rękawów z bluzkami z długim rękawem i legginsami. Jeśli podoba Ci się jej maksymalistyczny styl, spróbuj mieszać nadruki i zestawiać je z oryginalnymi kombinacjami kolorów.

Lekkość stylu dziewczyny w chodakach

Fot. Getty Images

Efekt dopracowanego looku nawet na co dzień Parker zawdzięcza modnym, eleganckim dodatkom, takim jak te masywne chodaki. Wybierz parę w pasującym do wszystkiego kolorze, np. czarnym lub brązowym.

Cud dekadenckiego pasa

Fot. Getty Images

Czasami strój potrzebuje czegoś ekstra. Szafa Parker jest wypełniona przyciągającymi wzrok paskami, które odgrywają podwójną rolę: podkreślają pudełkowe sukienki i dodają stylizacjom szyku.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

 
Alexis Bennett
Proszę czekać..
Zamknij