Znaleziono 0 artykułów
05.11.2021

Najnowsze fryzury Kristen Stewart

05.11.2021
Fot. @hairbyadir

O włosach Kristen Stewart mówią wszyscy. Na Festiwalu Filmowym w Wenecji zaprezentowała się w truskawkowym blondzie, na Met Gali w kucyku retro i podkręconej grzywce jak z lat 50., a na pokazie Chanel z postrzępionymi końcówkami. Jej stylistę fryzur Adira Abergela pytamy o sekretne triki.

Kristen jest jedną z moich największych muz – mówi Adir Abergel, który pracuje jako stylista fryzur gwiazdy od czasów „Zmierzchu”. Po długich falach, łysej głowie i tlenionym blond Stewart wkracza w nową fazę eksperymentów inspirowanych po części Lady Di, którą gra w „Spencer”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adir Abergel (@hairbyadir)

Jak ostatnio czeszesz Kristen?

Fryzura na pokaz Chanel inspirowana była Drew Barrymore z lat 90., Natashą Kaminsky z filmu „Paryż, Teksas” i fotografiami z początku kariery Petera Lindbergha. Przygotowując aktorkę do Met Gali, przyglądaliśmy się pin-up girls z lat 40. i 50. XX wieku.

Jak tworzyć udane fryzury?

Podstawą każdej stylizacji są zdrowe włosy. Namawiam klientki, by myły włosy cztery razy w tygodniu i polecam maskę Virtue Restorative Treatment Mask, której mogą używać dwa razy w tygodniu. Sugeruję też, by unikały stylizacji wysoką temperaturą. Świetnym rozwiązaniem jest rozpoczęcie suszenia zimnym powietrzem, a dopiero gdy włosy są już prawie suche, przełączenie suszarki na wysoką temperaturę i dokończenie stylizacji za pomocą okrągłej szczotki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adir Abergel (@hairbyadir)

Jeżeli chodzi o stylizację, kluczowe jest uzyskanie wysokiego połysku oraz używanie lekkich produktów, które nie obciążą włosów. Najważniejszym produktem, który wykorzystałem przy wszystkich tych lookach, jest Virtue Healing Oil. Nadaje włosom niesamowitego blasku, nawilża je i zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami. To nasz ulubiony kosmetyk.

Od czego zaczynasz przygotowania Kristen na czerwony dywan?

Sprawdzam, jaką stylizację zaplanowała na wyjście. Potem myślę o tym, jakie to wydarzenie. Najważniejsze jest to, by podkreślić osobowość gwiazdy. Fryzura nie może jej przyćmić.

Jak lubisz stylizować włosy Kristen?

Na co dzień Kristen nie jest zbyt wymagająca. Najczęściej nosi włosy związane, czasem dodajemy im objętości, tak by pozostawały w lekkim nieładzie.

Co metamorfozy Kristen mówią o jej osobowości?

Widać, że Kristen jest nieustraszona – odważnie wyraża siebie. To prawdziwa indywidualistka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adir Abergel (@hairbyadir)

Które fryzury Kristen lubisz najbardziej?

Wszystkie! I długie, ciemne włosy ze „Zmierzchu”, i łysą głowę. Kiedyś na Met Galę farbowaliśmy końcówki na czerwono, żeby pasowały do lakieru do paznokci Chanel. Ostatnio zmieniliśmy ich kolor na miedzianokarmelowy jak z lat 50. XX wieku.

W jakiej fryzurze chciałbyś zobaczyć Kristen w przyszłości?

Uwielbiam nieoczywiste odcienie i odważniejsze pasemka. Z Kristen pracuje się tak dobrze, bo nigdy nie wiadomo, co się jeszcze wydarzy.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Tish Weinstock
Proszę czekać..
Zamknij