Znaleziono 0 artykułów
10.07.2024

Światowe gwiazdy będą współgospodarzami wydarzenia Prelude to the Olympics

10.07.2024

Tuż przed rozpoczęciem tegorocznych letnich igrzysk olimpijskich w Paryżu odbędzie się niezwykłe wydarzenie Prelude to the Olympics. Współgospodarzami tego wyjątkowego wieczoru gier, który odbędzie się w Fondation Louis Vuitton, będą Pharrell Williams, Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía i Omar Sy.

Przed nami niezwykła impreza powitalna. W przeddzień ceremonii otwarcia tegorocznych letnich igrzysk olimpijskich, CEO LVMH Bernard Arnault, CEO Comcast NBCUniversal Brian Roberts, laureat Grammy i dyrektor kreatywny męskiej linii Louis Vuitton Pharrell Williams oraz Anna Wintour połączą siły, aby powitać grupę gwiazd na najbardziej ekskluzywnej nocy gier. Wydarzenie nazwane Prelude to the Olympics odbędzie się w zaprojektowanej przez Franka Gehry’ego Fondation Louis Vuitton i będzie celebrowało paryskie lato sportu.

Do grona współgospodarzy dołączą Charlize Theron, Serena Williams, Rosalía i Omar Sy, którzy będą czuwali nad organizacją wydarzenia. Choć wśród gości nie zabraknie olimpijczyków (lista gości obejmuje artystów, performerów i legendarnych sportowców), gry, które odbędą się w Fondation Louis Vuitton, nie będą wymagały specjalnego treningu fizycznego.

Wyobraźcie sobie olimpiadę w stylu Luna Luna, odbywającą się w słynnej 16. dzielnicy Paryża, z interaktywnymi instalacjami i sportowymi atrakcjami (tenis stołowy, piłkarzyki, łucznictwo, koszykówka) przygotowanymi przez Pharrella. Za doznania kulinarne będzie odpowiedzialny szef kuchni z gwiazdką Michelin, Jean Imbert, a koktajle zapewni Moët Hennessy.

– To dla mnie zaszczyt współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie z Anną [Wintour], panem Arnault i Brianem [Robertsem] na dzień przed oficjalną ceremonią otwarcia igrzysk – mówi Pharrell Williams, dodając: – Olimpiada to święto różnorodności, człowieczeństwa i kreatywności – to wszystko zbliża nas do siebie jako ludzi. Olimpiada przypomina nam, że więcej nas łączy, niż dzieli. Sport jest pełny piękna, a my będziemy celebrować ten radosny czas w wyjątkowy sposób.

Na zakończenie wydarzenia Comcast NBCUniversal dokona charytatywnej darowizny na rzecz Olympic Refuge Foundation, wspierając zarówno przyszłych zwycięzców olimpijskich, jak i sportowców z drużyny IOC Refugee Olympic Team – reprezentacji uchodźców, którzy będą rywalizować w Paryżu w tym roku (zespół olimpijski 2024 składa się z 36 osób z 11 państw, reprezentujących wszystkie dyscypliny od breakdancingu po zapasy). Czyż to nie piękny przykład sportowej solidarności?

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com

Cydney Gasthalter
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Światowe gwiazdy będą współgospodarzami wydarzenia Prelude to the Olympics
Proszę czekać..
Zamknij