Znaleziono 0 artykułów
13.04.2022

Niezwykły naszyjnik Victorii Beckham ze ślubu Brooklyna

13.04.2022
Fot. Darren Gerrish

Victoria Beckham diament, który otrzymała od męża, Davida, ponad 20 lat temu, na ślub syna Brooklyna nosiła jako naszyjnik. Miał przynosić szczęście statecznym małżonkom i parze młodej.

Victoria Beckham na ślubie swojego syna Brooklyna z Nicolą Peltz udowodniła, że jako projektantka wie, w czym kobiety wyglądają najlepiej. Na tę okazję wybrała sukienkę inspirowaną Studiem 54. Wystylizowała też kilku innych gości, w tym dziewczynę Romea, Mię Regan, która założyła kreację w podobnym stylu.

Fot. @victoriabeckham

Niezwykła okazja wymagała niezwykłej biżuterii. Diament, który David podarował Victorii w dniu chrztu Brooklyna, zmienił swoje przeznaczenie. Ten 21,5-karatowy diament w kształcie gruszki, oprawiony w platynę z pełnym diamentowym pierścieniem, został zawieszony na ręcznie robionym francuskim łańcuszku z 18-karatowego złota. Wisiorek składa się z powstałego ok. 1870 roku łańcuszka z symbolem chroniącym przed złem – podarowany ukochanej osobie, przynosi szczęście.

Fot. @victoriabeckham

Talizmany były tematem przewodnim ślubu – matka Nicoli, Claudia, poinstruowała szwaczki z Valentino, aby wszyły ten sam symbol w suknię panny młodej, wraz ze specjalnym przesłaniem od niej. A symboliczny Victorii lśnił, odcinając się od dekoltu matki pana młodego. Jak powiedział David podczas uroczystości w Miami: – Dobrze pani wygląda, pani Beckham.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.pl.

Alice Newbold
Proszę czekać..
Zamknij