Znaleziono 0 artykułów
28.07.2022

Kiedyś i dziś: Jennifer Lopez i Ben Affleck

28.07.2022
(Fot. Getty Images)

Na czerwonym dywanie, ale i na trybunach podczas kibicowania ulubionym drużynom. Wspólne wyjścia na wielkie gale, które odbiły się szerokim echem, oraz ciche randki. Wspominamy najciekawsze momenty w historii związku najgorętszej pary ostatnich miesięcy, Jennifer Lopez i Bena Afflecka – zarówno dziś, jak i 19 lat temu. 

Jennifer Lopez (52) i Ben Affleck (49), którzy 19 lat temu odwołali swoje pierwsze zaręczyny, zdecydowali się wrócić do siebie, zostawiając przeszłość za sobą. Para wzięła kameralny ślub w Las Vegas 16 lipca 2022 roku, co zostało oficjalnie potwierdzone w newsletterze piosenkarki skierowanym do fanów „On The JLo”. „Miłość jest piękna. Miłość jest dobra. I – jak się okazuje – cierpliwa. Potrafi przetrwać 20 lat” – napisała, podpisując się jako Jennifer Lynn Affleck.

Ta romantyczna historia sprawia, że z nostalgią wspominamy czasy, gdy para po raz pierwszy pojawiła się wspólnie na czerwonym dywanie oraz na wielkim ekranie. Jennifer i Ben zaczęli ze sobą randkować dwa lata po spotkaniu na planie produkcji „Gigli”. Po kolejnych dwóch latach związku aktor oświadczył się piosenkarce, wręczając jej słynny, pełny przepychu pierścionek z różowym diamentem. Nie dalej niż w zeszłym roku miłość do tej wyjątkowej biżuterii wyznała Jennifer w programie Zane Lowe i Rebekki Judd w Apple Music, opowiadając o tym, jak udało jej się przetrwać pandemię dzięki filmom z Barbrą Streisand, z którymi postanowiła zapoznać swoje dzieci, m.in. produkcji „Zabawna dziewczyna”.

– Spotkałam ją [Streisand – przyp. autorek] na imprezie po rozdaniu Oscarów. Byłam [wtedy – przyp. autorek]zaręczona z Benem Affleckiem. Barbra jest fanką diamentów, o czym nie miałam pojęcia – wspominała Lopez. – Ben podarował mi pierścionek z różowym diamentem, który z resztą znalazł się chyba na zdjęciach we wszystkich kolorowych gazetach… Cieszyłam się, że go mam. Nie zrozum mnie źle. Niemniej Barbra podeszła do mnie i powiedziała, że słyszała o nim. Byłam bardzo zaskoczona. Zapytała, czy może go zobaczyć, i zadała mi jeszcze wiele dodatkowych pytań o niego, a potem – co mnie bardzo zaskoczyło – spytała, jak radzę sobie z byciem sławną.

Zobaczcie najciekawsze momenty związku Jennifer i Bena.

Materiał w oryginale ukazał się na Vogue.co.uk.

1/12 Październik 2002, Beverly Hills

Para sfotografowana podczas kręcenia teledysku do hitu „Jenny from the Block”.

2/12 Grudzień 2002, Nowy Jork

W brzoskwiniowej szyfonowej sukience Lopez w towarzystwie Afflecka pojawiła się na premierze „Pokojówki na Manhattanie”.

3/12 Luty 2003, Los Angeles

Para na premierze „Daredevila”.

4/12 Marzec 2003, Hollywood

Jennifer w sukni Valentino u boku Afflecka podczas 75. ceremonii rozdania Oscarów.

5/12 Maj 2003, Los Angeles

Para przyłapana na trybunach podczas wspólnego oglądania meczu Los Angeles Lakers kontra San Antonio Spurs.

6/12 Lipiec 2003, Kalifornia

W czekoladowej sukience Gucci piosenkarka pojawiła się razem z aktorem w Westwood na premierze filmu „Gigli”.

7/12 Lipiec 2003, Kanada

Para na wakacjach w Vancouver.

8/12 Październik 2003, Nowy Jork

Jako zagorzali kibice Boston Red Sox.

9/12 Grudzień 2003, Nowy Jork

Jennifer i Ben opuszczają hotel w bardzo casualowych stylizacjach.

10/12 Wrzesień 2021, Wenecja

Podczas festiwalu filmowego w Wenecji na pokazie filmu „Ostani pojedynek” w monochromatycznych, wieczorowych stylizacjach.

11/12 Październik 2021, Nowy Jork

W zachwycających kreacjach podczas nowojorskiej premiery „Ostatniego pojedynku”.

12/12 Luty 2022, Los AngelesZakochani podczas pokazu najnowszego filmu z udziałem Lopez, „Wyjdź za mnie”.

Zakochani podczas pokazu najnowszego filmu z udziałem Lopez, „Wyjdź za mnie”.

Susan Devaney, Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij