Znaleziono 0 artykułów
23.02.2021

Dokument „Operacja Varsity Blues” na Netfliksie

23.02.2021
(Fot. Materiały prasowe Netflix)

Już 17 marca na platformę Netflix trafi film dokumentalny „Operacja Varsity Blues”, który ukaże szczegóły rekrutacyjnego skandalu z 2019 roku, zakończonego skazaniem na więzienie aktorek Lori Loughlin i Felicity Huffman. 

Najnowszy dokument Netfliksa, nazwany od operacji FBI, skupi się nie tylko na skazanych celebrytach, takich jak Loughlin i Huffman, ale również na Ricku Singerze, który przekonał wielu zamożnych klientów do rekrutacyjnych oszustw. Singer namawiał do wielotysięcznych łapówek, przerabiania dokumentów w Photoshopie i wysyłania innych osób na egzaminy wstępne, co miało poskutkować przyjęciem nastolatków na elitarne amerykańskie uczelnie. Film będzie łączył wywiady i „narracyjne odtworzenia podsłuchanych przez FBI rozmów” pomiędzy Singerem, a jego bogatymi klientami. 

Za stworzenie dokumentu „Operacja Varsity Blues” odpowiedzialni są Chris Smith i Jon Karmen („Król tygrysów”, „Fyre”), a platforma zdradziła, że w rolę Ricka Singera wcieli się Matthew Modine, aktor znany z serialu „Stranger Things” i dramatu „Full Metal Jacket”. Szczegóły dotyczące reszty obsady nie są jak na razie znane. 

Premiera „Operacji Varsity Blues” 17 marca na Netfliksie.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij