Znaleziono 0 artykułów
20.01.2021

Drugi odcinek specjalny „Euforii”

20.01.2021
Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Twórcy „Euforii” opublikowali zwiastun drugiego odcinka specjalnego serialu. W tle opowieści o Jules (Hunter Schafer) słychać wspólną piosenkę Billie Eilish i Rosalìi.

Pandemia wstrzymała prace nad kolejnym sezonem nagradzanego serialu „Euforia”. Podczas kwarantanny reżyser Sam Levinson stworzył film „Malcolm i Marie” z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem w rolach głównych (premiera na Netfliksie już 5 lutego). W międzyczasie trwały przygotowania do odcinków świątecznych „Euforii”.

Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Pierwszy z nich – „Trouble Don’t Last Always” – można na platformie HBO GO oglądać od grudnia. Opowiadał o Rue (Zendaya), nastoletniej narkomance, która po wyjeździe ukochanej Jules znów pogrąża się w nałogu. W Gwiazdkę spotyka się ze swoim terapeutą w barze. Rozmawiają o tym, jak żyć bez uzależnienia.

Kadr z serialu (Fot. materiały prasowe)

Druga część opowieści wigilijnej nosi tytuł „F*ck Anyone Who’s Not A Sea Blob”. Tym razem będziemy podążać za Jules, która zastanawia się, jaką rolę w jej życiu odgrywa Rue. W odcinku usłyszymy „Lo Vas A Olvidar” – wspólny singiel Billie Eilish i Rosalìi.

„F*ck Anyone Who’s Not A Sea Blob” pojawi się na HBO Max 22 stycznia, a dwa dni później na HBO.

 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij