Znaleziono 0 artykułów
08.01.2022

Dua Lipa w odważnej czarnej sukience

08.01.2022
Fot. Getty Images

Czarną odważną kreację z wycięciami projektu Christophera Esbera Dua Lipa włożyła na urodzinową kolację Gjina Lipy. Od razu widać, kto jest młodszym bratem, a kto – starszą siostrą.

Gwiazda nie bez powodu uchodzi za ikonę stylu – zachwyca zarówno swoimi casualowymi, jak i wieczorowymi stylizacjami. Nie inaczej było na urodzinowej kolacji 16-letniego brata piosenkarki, Gjina. Na tę okazję Dua Lipa wybrała długą, przylegającą do ciała sukienkę od Chrostopera Esbera, której przód zdobiło dziesięć owalnych wycięć. Do kreacji gwiazda dobrała lśniącą srebrną torebkę od Balenciagi i czarne sandały na szpilce. Stylizację uzupełniła srebrnymi pierścionkami i kolczykami oraz złotym zegarkiem.

Sukienka z wycięciami, jaką miała na sobie piosenkarka, będzie tegorocznym hitem. Podobny model z kolekcji Mônot wybrała też m.in. Kendall Jenner w listopadzie na ślub Lauren Perez. Ale i sama Dua Lipa już od jakiegoś czasu docenia kreacje z wycięciami. W styczniu 2021 roku podczas wypadu w tropiki nosiła długą sukienkę od Mônot, a w sierpniu czarny kombinezon. 

Katarzyna Rycko
Proszę czekać..
Zamknij