Znaleziono 0 artykułów
12.10.2022

Dua Lipa w stylowych Uggach

12.10.2022
Dua Lipa (Fot. Instagram @dualipa)

Dua Lipa dołączyła do grona gwiazd, które tej jesieni pokochały Uggi. Autorka hitu „New Rules” zamieściła na Instagramie zdjęcia, gdzie pozuje w modelu z najnowszej kolekcji Ugg x Knwls.

Choć Uggi należą do modeli określanych mianem „najbrzydszych”, liczba ich fanów ciągle rośnie. Marka powstała w końcu latach 70., ale największa popularność tych butów przypadła na lata 2000. – wtedy noszone były przez niemal każdą gwiazdę Hollywood. Ich fani podkreślają, że są niezwykle wygodne, budzą skojarzenia ze stąpaniem po czymś tak miękkim, delikatnym, puszystym, jak chmury w pogodny dzień.

Dua Lipa pozuje w modelu z najnowszej kolekcji Ugg x Knwls (Fot. Instagram @dualipa)

Po latach wracają do łask. Tej jesieni w obuwiu Ugg widziane były między innymi siostry Hadid, a teraz dołączyła do nich Dua Lipa.

Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w modelu z najnowszej kolekcji Ugg x Knwls. Przednia część obuwia i jego futerko zostało ozdobione metalowymi kółkami. Dua Lipa uzupełniła stylizację zwiewną sukienką w kwiaty, również marki Knwls, oraz króciutkim kardiganem w modnym pistacjowym odcieniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Australijska marka Ugg dba o to, by nie tracić popularności. We współpracy z Harrym Nurieverem z Crosby Studio wyprodukowała kanapę, której największą zaletą jest oczywiście nieziemska wygoda.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Dua Lipa w stylowych Uggach
Proszę czekać..
Zamknij