Znaleziono 0 artykułów
26.01.2022

Stylowe dzieci gwiazd na tygodniu mody w Paryżu

26.01.2022
Fot. Getty Images

Na pokaz Diora zaproszono Stellę Banderas, córka Antonio Banderasa i Melanie Griffith, która zaprezentowała się w czerwonym komplecie francuskiego domu mody. Żakiet z klapami zestawiony z minispódniczką uzupełniały czarny golf, biała torebka Lady Dior i czółenka J’adior. Uroda Stelli została podkreślona rozświetlającym makijażem, a na powiekach narysowano kreski.

Kreacja Stelli do złudzenia przypomina stylizacje jej mamy, aktorki Melanie Griffith z filmu „Pracująca dziewczyna” z 1988 roku. W nagrodzonej Oscarem produkcji widzimy biznesowe kreacje: żakiety z poduszkami na ramionach, koszule, golfy, minispódniczki i czółenka. Melanie gra Tess McGill, sekretarkę Katharine Parker (Sigourney Weaver), która prowadzi odnoszącą sukcesy firmę maklerską na Wall Street. Ambitna Tess podsuwa szefowej pomysł kupna stacji radiowej. Gdy Parker doznaje wypadku, sekretarka tymczasowo ją zastępuje. Wtedy odkrywa, że szefowa chciała ukraść jej pomysł. Nie mając nic do stracenia, rozpoczyna negocjacje z partnerami biznesowymi.

Fot. Getty Images

Podczas gdy kreacja Stelli na pokazie Diora nawiązuje do stylizacji jej mamy, formalnie kobiety oddalają się. We wrześniu Stella złożyła dokumenty, aby usunąć nazwisko Melanie z dowodu osobistego (obecnie nazywa się Stella del Carmen Banderas Griffith). Jako powód chęć skrócenia personaliów.  

Antonio Banderas i Melanie Griffith pobrali się w 1996 roku. Rozwód wzięli 19 lat później. Stella jest ich jedynym wspólnym dzieckiem. Melanie ma jeszcze dwójkę dzieci z poprzednich związków, córkę Dakotę Johnson z małżeństwa z Donem Johnsonem i syna Alexandra z małżeństwa z Stevenem Bauerem. 

Fot. Getty Images

Na tydzień mody w Paryżu wybrał się również Lucas Jagger, syn legendarnego muzyka Micka Jaggera i modelki Luciany Gimenez. 20 stycznia oglądał pokaz kolekcji Louis Vuitton na sezon jesień-zima 2022-2023. Na wydarzenie przybył ubrany w garnitur w paski i granatowy golf z logo LV. Stylizację uzupełnił kolorowymi pierścionkami i okrągłymi okularami w granatowej oprawce. 

Następnego dnia Lucas zasiadał w pierwszym rzędzie na pokazie męskiej kolekcji Diora na sezon jesień-zima 2022. Tym razem postawił na sportową estetykę. Do czarnej kurtki i spodni dobrał liliowy golf i skórzane buty z białymi paskami. Na palce ponownie założył pierścionki, a paznokcie pomalował na czerwono. 

Fot. Getty Images

Lucas idzie w ślady mamy i również zajmuje się modelingiem. W maju 2020 roku jego zdjęcie zdobiło okładkę magazynu „Not a Teen”. Pojawił się również na okładce czasopisma „L'officiel Homme Brasil”. Poczynania chłopaka śledzi na Instagramie prawie pół miliona osób. Patrząc na Lucasa, nietrudno dostrzec podobieństwo do Micka Jaggera z młodzieńczych lat. Początkujący model z pewnością czerpie stylizacyjne inspiracje od taty. 

 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Stylowe dzieci gwiazd na tygodniu mody w Paryżu
Proszę czekać..
Zamknij