Znaleziono 0 artykułów
29.11.2021

Elliot Page prezentuje sylwetkę po operacji usunięcia piersi

29.11.2021
Fot. Getty Images

Niecały rok po tym, jak poinformował, że jest osobą transpłciową i niebinarną, Elliot Page publikuje zdjęcie, na którym dumnie prezentuje sylwetkę. „Promieniejesz pewnością siebie!” – komplementują aktora fani.

„Och, mój nowy telefon działa” – podpisał żartobliwie fotografię Elliot Page, na której prezentuje sylwetkę. Jego konto na Instagramie natychmiast zalała fala komplementów. „Niesamowite”, „Wyglądasz na szczęśliwego”, „Wspaniale!”, „Promieniejesz pewnością siebie!” – pisali zachwyceni fani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @elliotpage

Elliot Page, nominowany do Oscara za rolę w filmie „Juno”, w 2014 roku poinformował, że należy do społeczności LGBTQ+ i identyfikuje się jako homoseksualna kobieta (w latach 2018–2021 jego żoną była Emma Portner). Sześć lat później zrobił drugi coming out: jako osoba transpłciowa. Aktor poprosił o zwracanie się do niego imieniem Elliot (a nie Ellen, jakie nadano mu po narodzinach) i używanie zaimków męskoosobowych.

W marcu 2021 roku aktor w wywiadzie dla magazynu „Time” opowiedział o uzgodnieniu płci i zabiegu usunięcia piersi. – Dzięki tej operacji poczułem wolność od totalnego piekła, którym było dojrzewanie. Dopiero teraz mogę rozpoznać siebie, gdy patrzę w lustro – mówił Page.

Aktor w sierpniu 2021 roku odebrał nagrodę za całokształt osiągnięć na festiwalu filmowym Outfest LA. Przemawiając, opowiedział, jak duży wpływ miały na niego filmy o tematyce LGBT podczas dorastania i jak duże znaczenie ma widzialność osób nieheteronormatywnych w przestrzeni publicznej. Dziś Elliot Page sam jest inspiracją dla osób, które zmagają się z dyskryminacją ze względu na tożsamość lub orientację płciową.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Elliot Page prezentuje sylwetkę po operacji usunięcia piersi
Proszę czekać..
Zamknij