Znaleziono 0 artykułów
19.07.2023

Emily Ratajkowski w rudych włosach odświeża zeszłoroczny trend na copper hair

19.07.2023
Emily Ratajowski (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Charakterystyczna, brązowa fryzura z grzywką na boki to już przeszłość. „Gone red” – podsumowała swoją metamorfozę niby mimochodem w poście na Instagramie.

Podczas gdy większość gwiazd pozostaje wierna aktualnie obowiązującym trendom, stawiając w koloryzacji włosów na modne blondy w odcieniu crème brûlée czy wybierając miodowy brąz, Emily Ratajkowski swoim najnowszym kolorem włosów przypomina o zeszłorocznej wiosenno-letniej modzie na rudo-miedziane odcienie.

Oryginalny kolor włosów Emily Ratajkowski na chwilę ustępuje ognistej czerwieni

W marcu 2022 roku supermodelka wypróbowała trend na rudy kolor włosów, dołączając do gwiazd takich jak Sydney Sweeney, Kendall Jenner, Kaia Gerber czy Barbie Ferreira. Wtedy zrobiła to na swoich zasadach, stawiając na efekt ombré na końcach.

Ratajkowski zdradziła, że zmiana wizerunku to zasługa jej ukochanej stylistki i fryzjerki celebrytów, Jenny Perry, a także produktów Kérastase z linii Chroma Absolu, wzmacniającej połysk i kolor włosów. Taka czerwień, kojarząca się mimo wszystko z jesienią, zestawiona z czarnym, odważnie wyciętym jednoczęściowym kostiumem kąpielowym z linii odzieżowej Inamorata (należącej do samej Ratajkowski) dała jednak zjawiskowy efekt, niewątpliwie godny lata.

Powrót popularności rudych włosów

Rude odcienie włosów bez wątpienia doczekają się renesansu w najbliższym, jesienno-zimowym sezonie. Ponieważ jednak wakacje to najlepszy czas na eksperymenty i zmiany wizerunku warto wypróbować go właśnie teraz. Emily Ratajkowski daje dobry przykład.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij