Znaleziono 0 artykułów
21.03.2024

Katie Holmes nie czeka do lata, by nosić (świetne!) espadryle na koturnie

21.03.2024
Katie Holmes w espadrylach na koturnie / (Fot. Getty Images)

Z espadrylami nie trzeba czekać do lata – przekonuje Katie Holmes w świetnej wiosennej stylizacji, w której łączy modne szerokie spodnie o fasonie barrel i beżowy sweter. Buty, które wybrała: na koturnie i odkrytymi palcami, to najbardziej pożądany model w sezonie wiosna-lato 2024.

Ikona street style'u Katie Holmes już nosi najmodniejsze espadryle, które co sezon wracają w nowej odsłonie. Jak dotąd to płaskie espadryle były faworytami aktorki, która chętnie wybierała je do swoich looków. Jednak tym razem stylizacja Katie Holmes opiera się na nieco mocniejszych podstawach.

Katie Holmes pokazuje najmodniejsze espadryle na koturnie na lato 2024

Katie Holmes w espadrylach na koturnie / (Fot. Lauren Menowitz/Cover Images/East News)

Model letniego obuwia, który Katie Holmes wybrała na poranny spacer, to espadryle bez palców, które dodatkowo mają skórzany pasek wokół kostki - modny akcent wśród najciekawszych propozycji butów na sezon wiosna-lato 2024. Dodatkowo aktorka zdecydowała się na skórzane espadryle zamiast klasycznej lnianej propozycji. Dzięki temu jej letnie obuwie nabrało bardziej eleganckiego charakteru. Decydując się na espadryle na koturnie, przemyciła trendy mody, które będą królowały w street style'u wiosną i latem 2024 roku. Będziemy bowiem nosić buty na podwyższonej podeszwie nawet w niezastąpionych mokasynach.

Stylizacje Katie Holmes to gotowy przepis na modowy sukces – aktorka z niebywałym wyczuciem potrafi ograć najgorętsze trendy. W zestawie z espadrylami na koturnie zrobiła to także za sprawą wyboru konkretnego fasonu. Buty ze skórzanym paskiem na kostce będą w 2024 roku wymarzoną alternatywą dla letniego obuwia ze zwiewnymi wstążkami.

Trendy w wiosennej stylizacji Katie Holmes z espadrylami na koturnie w roli głównej

Casualowa stylizacja Katie Holmes zapowiada zdecydowanie więcej niż jeden trend na wiosnę-lato 2024. Aktorka doskonale potrafi wybrać klasykę odświeżoną o najgorętsze trendy sezonu. Zestaw Katie Holmes z espadrylami na platformie uzupełniają modne szerokie spodnie typu barrel.

Stylizację Katie Holmes z espadrylami na koturnie i spodniami o fasonie barrel uzupełnia klasyczny beżowy sweter, który aktorka chętnie wybiera do zestawów na co dzień. Towarzyszy jej torebka typu shopper bag z kolekcji Mansur Gavriela. Stylizacje minimalistyczne należą do specjalności Katie Holmes. Jej propozycja, w której skórzane espadryle odgrywają główną rolę, może stać się inspiracją do łączenia różnych odsłon wiosenno-letniej klasyki.

Dla Katie Holmes espadryle to obowiązkowa pozycja spośród letniego obuwia

Damskie espadryle to model letniego obuwia, który jest niezastąpiony w wiosenno-letnim sezonie. Podobnie jak największa fanka espadryli, królowa Letycja, Katie Holmes ma w swojej kolekcji najróżniejsze modele popularnego letniego obuwia. Wzorem ikon stylu w nadchodzącym sezonie wciąż będziemy nosić zarówno płaskie espadryle, z klasycznym materiałowym wykończeniem, jak i skórzane espadryle na koturnie i z odkrytymi palcami, takie jak w ostatniej stylizacji Katie Holmes.

Zobacz również:

 

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Katie Holmes nie czeka do lata, by nosić (świetne!) espadryle na koturnie
Proszę czekać..
Zamknij