Znaleziono 0 artykułów
05.09.2023

Katie Holmes w czarnych balerinkach łączy francuski szyk z amerykańskim old money

05.09.2023
Katie Holmes w czarnych balerinach, najmodniejszych butach jesieni (Fot. Getty Images)

Katie Holmes do perfekcji opanowała nonszalancki, miejski styl, który idealnie współgra z atmosferą Nowego Jorku. Tym razem gwiazda zdecydowała się na stylizację, która łączy go z francuskim szykiem. A to wszystko za sprawą czarnych balerinek, najmodniejszych butów nadchodzącej jesieni.

Katie Holmes uwielbia czarne baleriny

Jeśli chodzi o buty, Katie Holmes chętnie sięga po wygodne i klasyczne sneakersy Veja i adidasy Samba. Ostatnio jednak szczególnie upodobała sobie zwykłe, czarne baleriny – do tego stopnia, że włożyła je nawet na czerwony dywan. Na trybuny turnieju US Open, czyli jednego z najważniejszych sportowych wydarzeń roku, gwiazda „Jeziora marzeń” ponownie wybrała ulubione baleriny – które niewątpliwe królować będą tej jesieni – ale tym razem zdecydowała się na nietypowy model.

Katie Holmes: Francuski szyk w amerykańskim wydaniu

Wybraną przez aktorkę parę skórzanych balerin wyróżniały kwadratowy nosek, a górę zdobiły delikatne kokardki. Reszta stylizacji prezentowała się równie elegancko. Katie Holmes założyła na ramiona sweter polo Miu Miu, uzupełniając swój look ciemnoniebieskimi dżinsami ze średnim stanem, brązową skórzaną torbą i okularami przeciwsłonecznymi. W pewnym momencie aktorka zdjęła sweter i zarzuciła go na ramiona, wiążąc go w taki sposób, by zakrywał jedno ramię. Nadało to całości prawdziwie francuskiego szyku.

Katie Holmes w czarnych balerinach, najmodniejszych butach jesieni (Fot. Getty Images)

Katie Holmes jako reżyserka

Holmes ostatnio pojawiła się na ekranie w dramacie „Rare Objects”, który miał premierę w kwietniu 2023 roku. Katie odpowiedzialna była za reżyserię i produkcję filmu, który dedykowała swojej 16-letniej córce Suri.

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij