Znaleziono 0 artykułów
01.10.2019

Gigi Hadid ratuje pokaz Chanel

01.10.2019
(Fot. David Fisher/REX/Rex Fashion/East News)

Gdy podczas finału pokazu francuska performerka wtargnęła na wybieg, modelka skonfrontowała się z nią, a potem razem z innymi uczestniczkami sprowadziła ją z platformy.

Na pokazie Chanel w Grand Palais pojawił się niespodziewany gość. Podczas finału na wybiegu pojawiła się nagle kobieta ubrana w czarno-biały komplet i czarny kapelusz, przypominający projekt marki. Komiczka, parodiując krok modelek, oddzieliła się od zdezorientowanych dziewczyn, przesadnie kołysząc biodrami i rękoma. Naprzeciw wyszła jej Gigi Hadid. Z kamienną twarzą skonfrontowała się z kobietą i stanowczym ruchem sprowadziła ją z wybiegu.

Kobietę szybko zidentyfikowano jako Marie Benoliel, performerkę i youtuberkę znaną jako Marie S’Infiltre. Komiczka prowadzi swój stand-up w paryskim teatrze Comédie des Champs-Elysées. Benoliel ma 227 tysięcy subskrybentów na YouTube i 196 tysięcy obserwujących na Instagramie. To nie pierwszy taki wybryk performerki. W ubiegłym tygodniu wtargnęła na pokaz bielizny Etam i dołączyła do maszerujących modelek. Benoliel tłumaczy, że miała to być forma „wyzwania”.

Nie po raz pierwszy Gigi udowodniła, że lepiej z nią nie zadzierać. W ubiegłym roku podczas tygodnia w Mediolanie modelka skutecznie obroniła się przed ukraińskim komikiem. Vitalii Sediuk zaatakował dziewczynę, gdy ta z siostrą Bellą wyszła z pokazu MaxMary. Gigi uderzyła napastnika i była gotowa go gonić, ale została powstrzymana przez swoich ochroniarzy. Po przykrym incydencie modelka zwróciła uwagę, jak ważna dla kobiet jest znajomość samoobrony.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij