Znaleziono 0 artykułów
10.10.2023

Gwiazdorska obsada świątecznej kampanii kosmetyków Charlotte Tilbury

10.10.2023
Fot. materiały prasowe

Charlotte Tilbury ma status ikony, tytuł jednej z najważniejszych makijażystek wszech czasów i samych sławnych przyjaciół. Przez lata pomagała kreować ich wizerunek, dziś to oni wspierają ją w działaniach związanych z jej bestsellerową marką kosmetyków. Kate Moss, Jourdan Dunn i MJ Rodriguez to tylko kilka sławnych kobiet, które wystąpiły w jej najnowszej, świątecznej kampanii. Towarzyszy im niezrównany Elton John.

Świąteczna kampania marki Charlotte Tilbury nie tylko promuje limitowane kolekcje jej bestsellerowych kosmetyków, ale jest też projektem z przesłaniem. Brytyjska makijażystka została oficjalną partnerką-założycielką Rocket Fund, który działa w ramach fundacji Elton John AIDS Foundation. – Jako społeczeństwo mamy wszystkie potrzebne narzędzia, by walczyć z AIDS i HIV, ale powstrzymuje nas stygmatyzacja wokół nich – mówi o tym partnerstwie John. – Z Charlotte łączy nas wiele. Oboje wierzymy w inkluzywność, w moc pomocy niesionej każdemu, w siłę, jaka płynie z poczucia, że można w pełni być sobą.

Fot. materiały prasowe

Tilbury i John poznali się wiele lat temu i zrealizowali kilka wspólnych projektów – pracowali m.in. nad sesją do specjalnego imprezowego wydania brytyjskiego „Vogue’a” z 2002 r., gdzie gwiazdorowi na zdjęciach towarzyszyła Kate Moss. Świąteczna kampania Tilbury jest więc doskonałym przykładem historii, która zatacza koło, ale też inicjatywy, w której znane osobistości używają popularności do tego, by szerzyć dobro i optymizm.

Fot. materiały prasowe

Na potrzeby limitowanej kolekcji makijażystka przygotowała kilka wyjątkowych nowości. To między innymi wariacja na temat pomadki w odcieniu nude, tym razem w wersji pozwalającej osiągnąć rezultat naturalnego contouringu, paleta cieni do powiek oraz zestaw pełnych blasku różu i rozświetlacza.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij