Znaleziono 0 artykułów
13.10.2023

Tołpa wprowadza nową linię kosmetyków do włosów z efektem laminacji czy botoksu

13.10.2023
(fot. Getty Images)

Marka tołpa.® wprowadziła do oferty linię kosmetyków do włosów. W serii hair rituals znalazły się szampony, odżywki i serum do skóry głowy. Formuły produktów wzbogacono o takie składniki jak kwas hialuronowy, ceramidy, kwas mlekowy, czy wąkrotkę azjatycką.

Tołpa.® znana jest z produkcji świetnej jakości kosmetyków do twarzy. Marka postanowiła rozszerzyć ofertę i wprowadzić linię produktów do pielęgnacji włosów. Pomogą one uzyskać pożądany efekt chelatowania, plumpingu, laminacji czy botoksu.

W linii hair rituals znalazły się dwa szampony do włosów. Wersja nawilżająca zapewnia delikatne, ale skuteczne mycie, pozostawiając miękkie i oczyszczone kosmyki. Szampon chelatujący usuwa zaś zanieczyszczenia, środki do stylizacji, sebum i osady twardej wody. Można stosować go do dwóch razy w tygodniu lub wtedy, gdy włosy potrzebują dogłębnego odżywienia.

(Fot. Materiały prasowe)

Wśród odżywek znalazła się wersja zapewniają efekt plumpingu, która nawilży włosy i zapobiegnie ich elektryzowaniu. Odżywka z efektem laminacji zapewni nam lśniącą taflę, a wersja z efektem botoksu pozostawi nasze kosmyki odżywione i zregenerowane.

Serię hair rituals uzupełniają serum do skóry głowy, pomagające w poroście włosów oraz odżywka do włosów bez spłukiwania, która nawilża i odżywia. Można stosować ją na świeżo umyte pasma, do stylizacji lub do poprawek w ciągu dnia. Świetnie sprawdzi się także przy reaktywowaniu loków.

Linia tołpa.® hair rituals jest dostępna w sieci drogerii Heve (stacjonarnie oraz online) i na stronie tolpa.pl.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Tołpa wprowadza nową linię kosmetyków do włosów z efektem laminacji czy botoksu
Proszę czekać..
Zamknij