Znaleziono 0 artykułów
10.01.2023
Artykuł partnerski

Zadbaj o zdrowie w miejscu niekończących się możliwości

10.01.2023
Fot. Materiały prasowe

Położony w województwie świętokrzyskim hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness to miejsce, w którym można poddać się medycznym kuracjom, zrelaksować w bogatej strefie SPA & Wellness oraz zasmakować doskonałej kuchni w docenianej restauracji Ponidzie.

Malownicze Busko-Zdrój wraz z całym regionem Ponidzie zachęcają do wizyt zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i turystów poszukujących dóbr naturalnych i kulturowych. Pełen możliwości spędzania wolnego czasu w ulubiony sposób jest również hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness, w którym na gości czeka szereg atrakcji. Czterogwiazdkowy obiekt, który ujmuje elegancją i nowoczesnym designem, warto odwiedzić o każdej porze roku.

Fot. Materiały prasowe

W zdrowym ciele zdrowy duch

Ukojenie w Słonecznym Zdroju znajdą przede wszystkim osoby zmagające się ze schorzeniami reumatologicznymi, dermatologicznymi, neurologicznymi, ortopedyczno-urazowymi, przewlekłymi zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów obwodowych, miejscowymi dysfunkcjami i zespołami bólowymi i chorobami układu krążenia. Hotel oferuje bowiem szeroką ofertę medycznych kuracji z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, światłoterapii, masaży oraz rehabilitacji. Specjalnością Słonecznego Zdroju jest zaś balneologia, w ramach której wykorzystywana jest stosowana w celach leczniczych woda siarczkowa.

Wielkie piękno

O zdrowie w Słonecznym Zdroju można zadbać też w strefie wypoczynku z tężnią solankową oraz panelami solnymi, dostępnej dla hotelowych gości aż do godziny 23. Aby odbudować swój kapitał energetyczny, warto z kolei odwiedzić centrum SPA. Oddając się pod opiekę wyspecjalizowanych terapeutów, przy akompaniamencie dźwięków delikatnej muzyki i wśród zmysłowych zapachów, można zapomnieć o troskach dnia codziennego, uwolnić umysł i odzyskać wewnętrzną równowagę. Zabiegi pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, masaże oraz magiczne ceremonie przede wszystkim potrafią jednak czynić cuda dla urody.

Fot. Materiały prasowe

Dla każdego coś miłego

Fot. Materiały prasowe

Zagospodarować wolny czas w Słonecznym Zdroju pomagają przygotowane z myślą o gościach udogodnienia i atrakcje. Chwili relaksu zaznać można na tarasie słonecznym lub w ogrodzie z oczkiem wodnym i placem zabaw. Ucieczkę od codzienności zapewni też wizyta w czytelni. Z myślą o poszukujących wrażeń w obiekcie znajdują się również Cardio Room, kręgielnia, bilard, wypożyczalnia rowerów czy wielofunkcyjna hala sportowa.

Uczta dla podniebienia

W Słonecznym Zdroju zlokalizowana jest też restauracja Ponidzie, doceniana przez smakoszy z całego kraju. Serwowane przez nią dania łączą smaki kuchni europejskiej w stylu fusion z bogactwem produktów regionalnych. Poza doskonałymi smakami zachwyca również wystrojem, a dzięki połączonej z nią przeszklonej oranżerii jest miejscem wprost stworzonym do wszelkiego rodzaju spotkań prywatnych czy biznesowych.

Fot. Materiały prasowe

Prywatności zaznać można również w klubie Kalejdoskop z trzema niezależnymi salami.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij