Znaleziono 0 artykułów
24.05.2024

Wiosenne porządki z innowacyjnym urządzeniem Dyson CleanTrace™

24.05.2024
Fot. Materiały prasowe

Nowe urządzenie Dyson z technologią Dyson CleanTrace™ wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość. Dzięki wizualizacjom widocznym na ekranie telefonu sprzątanie jest szybsze i bardziej precyzyjne.

Specjaliści marki Dyson nieustannie udoskonalają swoje produkty. Oprócz testów laboratoryjnych inżynierowie badają nawyki związane ze sprzątaniem oraz frustracje towarzyszące tej czynności. Z badań wynika, że konsumenci regularnie zawyżają ilość czasu poświęcanego na sprzątanie, a sama czynność często jest nieefektywna. Manewrowanie pod meblami, omijanie zwierzaków i przemieszczanie się pomiędzy pokojami może prowadzić do pomijania niektórych miejsc lub wielokrotnego odkurzania tych samych obszarów. Z pomocą przychodzi nowe urządzenie Dyson CleanTrace™ wykorzystujące technologię rozszerzonej rzeczywistości AR, która opiera się na nakładaniu grafik i elementów 3D na świat widziany przy użyciu kamery. 

Fot. Materiały prasowe

Urządzenie Dyson CleanTrace™ mapuje pomieszczenia i pokazuje obszary posprzątane oraz te pominięte

Użytkownicy mogą śledzić fioletową ścieżkę sprzątania na ekranie telefonu, zapewniając sobie dokładne porządki. Po zakończeniu sprzątania telefon skanuje pokój i wskazuje ewentualne luki. – Zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy moglibyśmy się czegoś nauczyć od naszych robotów sprzątających. W przeciwieństwie do ludzi, robot Dyson wie, gdzie znajduje się w pomieszczeniu, gdzie był i gdzie jeszcze musi się udać. Dzięki urządzeniu Dyson CleanTrace™ dodajemy tę dodatkową technologię inteligentnego czyszczenia do odkurzacza Gen5detect. Dzięki temu możesz zobaczyć, gdzie sprzątałeś, a gdzie nie, co w połączeniu z naszą Technologią Piezo Sensor wykrywania cząstek daje dowód, że podłoga jest naprawdę czysta”– mówi Charlie Park, wiceprezes ds. inżynierii, Dyson Home.

Wiktoria Melaniuk
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Wiosenne porządki z innowacyjnym urządzeniem Dyson CleanTrace™
Proszę czekać..
Zamknij