Znaleziono 0 artykułów
16.12.2020

Inspirująca stylizacja: Gigi Hadid w płaszczu oversize

16.12.2020
Fot. Getty Images

Supermodelka świetnie odnajduje się w roli mamy. Na spacer po nowojorskim Soho z córeczką i siostrą Bellą, Hadid wybrała prosty look, który z łatwością może odtworzyć każda miłośniczka mody.

Stylem Gigi Hadid inspiruje od lat, teraz czyni go jeszcze swobodniejszym. Kiedy supermodelka ujawniła, że jest w ciąży, świat zwariował na jej punkcie. Teraz paparazzi nieustannie czatują pod domem modelki oczekując, że w końcu ujrzą twarz jej córki ze związku z Zaynem Malikiem. Ona pozostaje nieugięta, a jedyne zdjęcia maleństwa udostępnia sama. Dlatego gdy została zauważona w nowojorskiej dzielnicy Soho, nie mogło się obejść bez szumu.

Podczas spaceru z córką i siostrą Bellą, Gigi została sfotografowana w czarnej stylizacji. Modelka miała na sobie oversize’owy płaszcz, który połączyła z wąskimi spodniami, wiązanymi botkami, czapką bosmanką i dużą torbą z paskiem w tym samym kolorze. Całość przełamała koszulą z ciemnego denimu z haftowanym kołnierzykiem. Nie zapomniała również o okularach i najważniejszym dodatku – maseczce ochronnej. Bella postawiła na podobny outfit, który idealnie odzwierciedlał jej ulubiony styl vintage.

To pierwsza „oficjalna” stylizacja Gigi po urodzeniu dziecka, a modelka nie przestaje zachwycać. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, które zainspirują nie tylko młode mamy.

Aleksandra Lewandowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Inspirująca stylizacja: Gigi Hadid w płaszczu oversize
Proszę czekać..
Zamknij