Znaleziono 0 artykułów
23.05.2022

Iris Law w punkrockowej kreacji Diora

23.05.2022
Fot. Getty Images

Iris Law, jedna z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia i córka Jude’a Lawa, po zeszłorocznym debiucie na canneńskim czerwonym dywanie kolejny raz zwraca na siebie uwagę. Podczas 75. festiwalu filmowego w Cannes modelka zaprezentowała się w czarnej, odważnej, dwuczęściowej kreacji Diora, którą wystylizowała gustownymi dodatkami i nietypowym makijażem.

Iris Law wybrała się 22 maja na premierę filmu „Forever Young” w reżyserii Valerii Bruni Tedeschi. Córka Juda Lawa, tak jak niegdyś i on, jest ambasadorką Diora i na 75. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes wybrała kreację autorstwa francuskiego domu mody. Stylizacja 21-latki doskonale wpisuje się w najnowsze trendy – Iris miała na sobie gorsetowy top, który jest absolutnym hitem tego sezonu, połączony z modną i założoną wyjątkowo nisko plisowana spódnicą oraz czarnymi platformami. Całość stylizacji była utrzymana w punkrockowej konwencji, którą doskonale podkreślał czarny manikiur, krótkie roztrzepane włosy oraz wygolone paski w brwiach.

Fot. Getty Images

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zwróciła na siebie uwagę na festiwalu w Cannes. W 2021 roku modelka była niemal nie do poznania po tym, jak ogoliła i przefarbowała na jasny kolor swoje wcześniej brązowe włosy. Ścięła je do roli w serialu „Pistol” o grupie Sex Pistols. W zeszłorocznej stylizacji główną rolę odgrywała biała zwiewna suknia Diora, co stawia ją na przeciwległym biegunie do tegorocznej, punkowej kreacji Iris.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij