Znaleziono 0 artykułów
17.11.2023

Glow po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym

17.11.2023
Glow po jednej wizycie w gabinecie kosmetycznym / (Fot. Materiały prasowe)

Zabiegi „bankietowe” cieszą się coraz większą popularnością dzięki natychmiastowemu efektowi. Jednak branża beauty wychodzi naprzeciw wymaganiom klientek, które oczekują długotrwałych efektów. To wszystko jest możliwe dzięki nowym technologiom, a najlepszym przykładem zabiegów smart beauty są efekty po zastosowaniu urządzenia kosmetycznego Geneo X.

Urządzenie kosmetyczne Geneo X pozwala na holistyczne podejście do pielęgnacji dzięki zastosowaniu czterech technologii: OxyGeneo, TriPollar, ESA oraz ultradźwięków. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych w skórze pobudzane są naturalne procesy pielęgnacyjne, które dodatkowo są wzmacniane dzięki zastosowaniu kapsułek i serum z odżywczymi składnikami, dedykowane potrzebom skóry. Zastosowane w urządzeniu kosmetycznym Geneo X wpływają na stymulację kolagenu i elastyny, wspomagają dogłębną aplikację substancji aktywnych, złuszczają martwy naskórek, dotleniają komórki, ujędrniają je i powodują widoczne napięcie skóry.

Efekty działania Geneo X utrzymują się dłużej, niż w przypadku doraźnej pielęgnacji

Jak wyjaśnia Wioletta Tarnowska, właścicielka Salonu Urody Gracja w Bolesławcu, który do swojej oferty wprowadził zabiegi Glow2Facial z wykorzystaniem urządzenia kosmetycznego Geneo X, podczas konsultacji z klientką zabieg jest indywidualnie dobierany do potrzeb skóry, ale także i okazji. W rezultacie gabinet oferuje aż 7 zabiegów Glow2Facial: Balance dla skóry wymagające oczyszczenia i wyciszenia, Illuminate, który poprawia koloryt i rozświetla, działający odmładzająco i nawilżająco Revive, Hydrate dla skóry suchej i matowej, który głęboko ją nawilża, Detox wzmacnia bariery ochronne skóry, Detox złuszcza i rewitalizuje, a Glam rozświetla i rewitalizuje. Efekty są widoczne natychmiastowo i utrzymują się o wiele dłużej, niż w przypadku doraźnej pielęgnacji. Aby zadbać o pełen komfort podczas zabiegów, można włączyć dopasowaną do charakteru zabiegu muzykę, dzięki której klientka może odprężyć się i wykorzystać ten czas na relaks.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij