Znaleziono 0 artykułów
28.12.2023

Jeansowa koszula Jennifer Lawrence to model, który wiosną będziemy nosić także do pracy

28.12.2023
Jennifer Lawrence (Fot. Getty Images)

Jennifer Lawrence, mistrzyni stylu casual, egzamin z trendów na wiosnę 2024 zdała na piątkę. Do krótkiej jeansowej koszuli dobiera drugi wiosenny przebój – skórzaną marynarkę.

Jennifer Lawrence, podobnie jak Katie Holmes, wcale nie uważa, że fasony obuwia są przypisane do pór roku, wszystko zależy bowiem od stylizacji, na jaką się zdecydujemy. W myśl tej zasady późną jesienią Lawrence regularnie wybierała swoje ulubione birkenstocki. Zimą idzie o krok dalej i zakłada klapki. Nosi je z jeansową koszulą i skórzaną marynarką.

Styl casual według Jennifer Lawrence

Jednymi z głównych elementów casualowej garderoby gwiazdy "Igrzysk śmierci" są buty na płaskiej podeszwie, wśród których królują baletki, adidasy Samba i właśnie klapki. Aktorka regularnie przekonuje, że z ulubionych modeli butów nie musimy rezygnować w chłodne miesiące, a z klapkami nie rozstaje się nawet zimą. Beżową parę wybrała na grudniowy spacer w Coldwater Park, przypieczętowując tym samym swój status bezkonkurencyjnej ikony stylu.

Jeansowa koszula Jennifer Lawrence to hit na wiosnę 2024 (Fot. Backgrid/East News)

Jennifer Lawrence w jeansowej koszuli w krótkiej wersji

Aktorka zestawiła z pozoru kontrowersyjne zimową porą obuwie z materiałowymi spodniami z prostą nogawką oraz co ciekawe – krótką jeansową koszulą przywołującą wspomnienia o początkach lat 2000. Całość uzupełniła skórzanymi akcesoriami w postaci czarnej kurtki oraz niewielkiej torebki w jednym z najmodniejszych odcieni sezonu – karmelowym brązie. Zwieńczeniem stylizacji były okulary o charakterystycznym kształcie.

Jennifer Lawrence klapki nosi nawet na czerwonym dywanie

Jennifer Lawrence to jedna z największych fanek płaskiego obuwia wśród gwiazd Hollywood. Ulubione klapki nosi bowiem nie tylko na co dzień, ale nawet na czerwonym dywanie. Na szczególną uwagę zasługuje jej stylizacja z Cannes, kiedy to zestawiła kreację Diora z czarnymi klapkami, łamiąc tym samym zasady obowiązującego od lat dress code’u.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jeansowa koszula Jennifer Lawrence to model, który wiosną będziemy nosić także do pracy
Proszę czekać..
Zamknij