Znaleziono 0 artykułów
25.10.2023

Jennifer Lawrence lansuje jesienią trend na brak spodni

25.10.2023
Jennifer Lawrence w jesiennym wydaniu trendu no pants (Fot. Getty Images)

Jako jedna z pierwszych trend „no pants” lansowała Kendall Jenner, ale z każdym kolejnym tygodniem przybywa gwiazd, które dołączają do fanklubu stylizacji bez spodni. Teraz taki look w casualowym wydaniu wybrała też Jennifer Lawrence.

Jennifer Lawrence jesienią lansuje trend na brak spodni

O tym, że trend na brak spodni króluje nie tylko na wybiegach, ale z powodzeniem przeniesiony został także na ulice, gwiazdy udowadniały już wielokrotnie. Do ich grona należy także Jennifer Lawrence, która mimo że trend no pants lansowała już na czerwonym dywanie, teraz prezentuje go także w wersji casual. Aktorka na wtorkowy spacer z synem nie zdecydowała się bowiem założyć spodni, wybierając jedynie długą białą koszulę oraz słonecznie żółty sweter z podwiniętymi rękawami, dzięki któremu jej stylizacja nabrała nieco jesiennego charakteru. Swój look uzupełniła kwadratowymi okularami z oprawkami ze zwierzęcym printem oraz czesaną wiatrem fryzurą.

Jennifer Lawrence w jesiennym wydaniu trendu no pants (Fot. Ignat/Cover Images/East News)

Jennifer Lawrence stylizację bez spodni uzupełnia birkenstockami, które nosi z białymi skarpetkami

Z czym połączyć odważny trend na brak spodni? Z innym elementem garderoby, który podobnie jak trend no pants, wzbudza ogromne zainteresowanie. Tą ideą kieruje się Jennifer Lawrence, która na spacer z synem założyła czarne skórzane birkenstocki oraz białe długie skarpetki, czym udowodniła, że chociaż taki zestaw wciąż ma tyle samo zwolenników, co przeciwników, dawno przestał być modowym faux pas. Do grona fanów tego gorącego trendu należą m.in. Hailey Bieber czy Timothée Chalamet.

Nie tylko Jennifer Lawrence rezygnuje ze spodni

Chociaż aktorka znana z kultowej produkcji „Igrzyska śmierci” upodobała sobie trend na brak spodni w casualowych stylizacjach całkiem niedawno, to wiele gwiazd Hollywood pielęgnuje go już od dłuższego czasu. Są wśród nich m.in. Emma Corrin, Olivia Wilde i Kendall Jenner, która regularnie rezygnuje ze spodni na rzecz stylizacji z oversize’owymi koszulami lub jesiennymi trenczami noszonymi jako sukienki. 

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lawrence lansuje jesienią trend na brak spodni
Proszę czekać..
Zamknij