Znaleziono 0 artykułów
05.07.2021

„Przyjaciółki” świętują Dzień Niepodległości

05.07.2021
(Fot. Getty Images)

Jennifer Aniston, Lisa Kudrow i Courteney Cox spotkały się, by razem uczcić Dzień Niepodległości. Zobacz ich najnowsze wspólne zdjęcia.

4 lipca to dla Amerykanów szczególny dzień. Obchodzą wtedy rocznicę ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych. Z tej okazji organizowane są liczne parady, festyny i koncerty.

Trzy aktorki, znane z serialu „Przyjaciele”, wspólnie świętowały ten wyjątkowy dzień. Courteney Cox opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z Jennifer Aniston i Lisą Kudrow uśmiechają się do kamery. „Happy 4th! xoxo”, podpisała fotografię gwiazda.

 

Courteney zamieściła też zdjęcie z inną przyjaciółką, Laurą Dern, zdobywczynią Oscara za rolę w dramacie „Historia małżeńska”. „Happy 4th from us gals”, napisała aktorka.

Od 27 maja na HBO GO można oglądać produkcję „Przyjaciele: Spotkanie po latach”. Serialowi przyjaciele powrócili do studia, aby powspominać kultowy program.

Courteney Cox, jako jedyna z obsady „Przyjaciół”, nigdy nie została nominowana do nagrody Emmy za swoją rolę. „To było przykre… Każdy z członków obsady był nominowany… Czułam się pokrzywdzona” wyznała aktorka.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. „Przyjaciółki” świętują Dzień Niepodległości
Proszę czekać..
Zamknij