Znaleziono 0 artykułów
14.10.2022

Jennifer Lopez i Ben Affleck w dopasowanych stylizacjach na pokazie Ralpha Laurena

14.10.2022
Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena (Fot. Getty Images)

W czwartek 13 października w Los Angeles odbył się pokaz najnowszej kolekcji Ralpha Laurena. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć miłośniczki marki, Jennifer Lopez, której towarzyszył ukochany mąż, Ben Affleck.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są nierozłączni. Małżeństwo wspiera się w swoich karierach, a na każde istotne wydarzenie przychodzi razem. Nie inaczej było na pokazie kolekcji Ralpha Laurena na sezon wiosna-lato 2023, który odbył się w połowie października w Kalifornii.

Zakochani pozowali na ściance w dopasowanych stylizacjach. Piosenkarka postawiła na opinającą, czarną suknię w delikatny prążek, z rozcięciem na nodze, do której dobrała szpilki Christiana Louboutina, aksamitną kopertówkę i kowbojski kapelusz. Ben założył elegancki garnitur z czarną koszulą, krawatem i skórzanymi oksfordami.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pokazie Ralpha Laurena (Fot. Getty Images)

Ralph Lauren jest szczególnie ważną osobą w życiu gwiazdorskiej pary. Amerykański kreator zaprojektował wszystkie, trzy suknie ślubne J.Lo. By uszyć eteryczną wersję klasycznej kolumnowej sukni z golfem użył ponad 500 metrów tkaniny i tysiąca pereł. „Suknie były przepiękne… Dziękuję ci, Ralph Lauren” – pisała później piosenkarka w swoim newsletterze.

Za stylizację Bena również odpowiadał Lauren – stworzył dla niego klasyczną białą marynarkę smokingową i czarne spodnie.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lopez i Ben Affleck w dopasowanych stylizacjach na pokazie Ralpha Laurena
Proszę czekać..
Zamknij