Znaleziono 0 artykułów
23.08.2022

Bajkowy ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka w Georgii

23.08.2022
(Fot. Getty Images)

Trzydniową celebrację czas zacząć! Jennifer Lopez i Ben Affleck zaprosili najbliższych do posiadłości aktora w Georgii, żeby w ich obecności po raz kolejny złożyć przysięgę małżeńską. Wśród przybyłych gości nie zabrakło długoletniego przyjaciela Bena, Matta Damona. Przeczytajcie o szczegółach spektakularnej ceremonii, podczas której wokalistka miała na sobie suknię Ralpha Laurena.

Po rozstaniu z Alexem Rodriguezem amerykańska aktorka nie była długo sama. Światowe media szybko obiegły plotki, że Jennifer Lopez spotyka się z Benem Affleckiem, dawnym ukochanym. Jedna z najpopularniejszych par lat 2000. ogłosiła swoje zaręczyny wiosną 2021 roku.

Niedawno artystka zszokowała fanów, dzieląc się z nimi w newsletterze informacją, że jest już mężatką. Lopez i Affleck pobrali się z 16 lipca w Little White Wedding Chapel w Las Vegas, miejscu, w którym wcześniej małżeństwo zawarli m.in. Bruce Willis i Demi Moore. W tym dniu JLo postawiła na dwie wyjątkowe kreacje, które zmieniała w trakcie uroczystości. Pierwsza pochodziła z jednego z jej filmów. Druga suknia to koronkowy projekt Zuhaira Murada. Po uroczystości zakochani wybrali się w romantyczną podróż poślubną do Paryża, gdzie paparazzi nie odstępowali ich na krok.

Intymna ceremonia w Las Vegas była tylko początkiem celebracji miłości pary. Rodzina i przyjaciele Lopez i Afflecka, w tym Matt Damon z żoną, pojawili się 19 sierpnia w posiadłości Bena w Riceboro w stanie Georgia, żeby przez trzy dni świętować razem z nimi. 

Tym razem wokalistka zdecydowała się na dopasowaną kreację Ralpha Laurena w hiszpańskim stylu. Biała suknia przyciągała spojrzenia kaskadami falban, niczym w kreacji do flamenco. Z tyłu układały się one w imponującej długości tren. Jennifer całość uzupełniła welonem, który po białym dywanie niosły za nią jej dzieci oraz dzieci Bena. Aktor wybrał czarne spodnie oraz białą koszulę i marynarkę.

Zgromadzeni goście również pojawili się w białych stylizacjach, które perfekcyjnie pasowały do zapierającej dech w piersiach scenografii.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij