Znaleziono 0 artykułów
30.03.2022

Julia Fox zapowiada swoją pierwszą książkę

30.03.2022
Julia Fox (Fot. Getty Images)

Julia Fox podczas oscarowego afterparty „Vanity Fair” zdradziła, że w najbliższym czasie ukaże się jej książka. – Będzie arcydziełem – powiedziała nieskromnie gwiazda. 

Julia Fox od czasu związku z raperem Ye (który zakończył się po paru miesiącach) podbija Hollywood, ciesząc się niesłabnącą sławą. Nowa it-girl, stała się kolejną ikoną mody, mistrzynią kreacji DIY, kontrowersyjnych stylizacji, mocnych makijaży, a teraz przychodzi z niespodziewaną informacją o planowanej publikacji.

Nie znamy jeszcze szczegółów, nie wiadomo tak naprawdę jaką formę będzie miała książka, czy będzie to fikcja czy też biografia Fox. Przyszła autorka podkreśla, że można ją uznać za jej „pierwszą książkę”, a co będzie zawierać dowiemy się już niedługo.

– Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ponieważ jestem bardzo przesądna, więc nie lubię mówić o rzeczach, zanim nie zostaną ukończone. Jak na razie jest to arcydzieło, jeśli mogę tak powiedzieć... na początku był to pamiętnik, ale teraz jest to po prostu moja pierwsza książka – powiedziała, dodając, że „ukaże się wkrótce”.

Aktorka znana z postaci Julii De Fiore z filmu „Nieoszlifowane diamenty z Adamem Sandlerem w roli głównej, coraz bardziej nas zaskakuje. Kontrowersyjne stylizacje i ekstrawaganckie kreacje DIY to, jak widać, nie wszystko co ma do zaoferowania Julia. Ponieważ Fox wie jak skutecznie rozciągać swoje pięć minut, istnieje spora szansa, że zapowiadaną publikacją również narobi dużo szumu.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij