Znaleziono 0 artykułów
20.04.2021

Julia Roberts nową ambasadorką Chopard

20.04.2021
Julia Roberts dla Chopard (Fot. Materiały prasowe)

Jedna z najpopularniejszych gwiazd Hollywood dołączyła do grona ambasadorek szwajcarskiej marki biżuteryjnej, stając się twarzą najnowszej kampanii zegarków Chopard. 

W 2016 roku Julia Roberts pokazała się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes w sukni Armani Privé i naszyjniku ze lśniących diamentów i szmaragdów marki Chopard. Została uznana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Teraz wystąpiła w najnowszej kampanii zegarków „Happy Sport” szwajcarskiej marki. 

Aktorka została wybrana na ambasadorkę marki przez dyrektor artystyczną Chopard, Caroline Scheufele, prywatnie fankę kina, która pierwsze zegarki „Happy Sport” z diamentami zamkniętymi w tarczy, stworzyła ponad 28 lat temu. Od tego czasu stały się jednymi z najpopularniejszych dodatków w ofercie marki. – Za każdym razem, kiedy patrzysz na te zegarki, widzisz te iskrzące diamenty – mówi Julia Roberts. – Są przepiękne

 

W czarno-białym zwiastunie krótkometrażowego filmu Xaviera Dolana, promującego kampanię „Happy Sport”, Roberts, z charakterystycznym uśmiechem na twarzy, odpowiada na pytania dotyczące szczęścia. Mówi, że najbardziej uszczęśliwia ją zachód słońca, a także to, kiedy ludzie są dla siebie mili.  

Aleksandra Lewandowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Julia Roberts nową ambasadorką Chopard
Proszę czekać..
Zamknij