Znaleziono 0 artykułów
12.12.2022

Kartka świąteczna króla Karola III i Kamili

12.12.2022
(Fot. Getty Images)

Co roku członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej publikują świąteczne kartki, których głównym elementem jest rodzinna fotografia. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie króla Karola III i jego żony, królowej konsorty Kamili, którzy zostali uchwyceni podczas Braemar Royal Highland Gathering. Wydarzenie miało miejsce pięć dni przed śmiercią Elżbiety II.

W niedzielę 11 listopada Pałac Buckingham opublikował pierwszą świąteczna fotografię Karola III i Kamili, od czasu śmierci królowej. Zdjęcie wykonał Sam Hussein, 3 września 2022 roku, podczas Braemar Royal Highland Gathering. Karol spogląda na nim w dal, mając na sobie garnitur w kratę, białą koszulę i zielono-bordowo-oliwkowy krawat. Kamila zwrócona jest w stronę męża, na którego patrzy z uśmiechem. Na tę okazje założyła marynarkę w odcieniu butelkowej zieleni, kremową koszulę z kołnierzykiem w falbankę i kolczyki z perłami. „Życzymy Wam bardzo szczęśliwych Świąt i Nowego Roku” – napisano na kartce.

W ubiegłoroczne święta Karol i Kamila wybrali zdjęcie, na którym obecny król pomaga założyć ukochanej maseczkę. W ten sposób chcieli przypomnieć Brytyjczykom o przestrzeganiu medycznych zaleceń, związanych z pandemią koronawirusa oraz podziękować pracownikom służby zdrowia za ich wkład w walkę z chorobą.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij