Znaleziono 0 artykułów
13.12.2021

Kartka świąteczna księcia Karola i księżnej Kamili

13.12.2021
Fot. Getty Images

Co roku członkowie brytyjskiej monarchii wysyłają świąteczne kartki z rodzinną fotografią. Po księciu Williamie i księżnej Kate przyszedł czas na kolejną królewską parę. Książę Karol i księżna Kamila upublicznili fotografię wykonaną przez Samira Husseina podczas zawodów jeździeckich w Ascot. Na zdjęciu książę pomaga ukochanej założyć maseczkę. 

Rodzina królewska dokłada wszelkich starań, aby zachęcać Brytyjczyków do wdrażania medycznych zaleceń, związanych z pandemią COVID-19.
Książę Karol i księżna Kamila dają przykład – w każdym wydarzeniu biorą udział w maseczkach ochronnych. Para nawołuje również do szczepienia się przeciwko koronawirusowi. 

„Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że rok po pojawieniu się pierwszej szczepionki przeciw COVID-19 ponad sto milionów dawek zostało już dostarczonych. Składamy najserdeczniejsze podziękowania i gratulacje wszystkim naukowcom, wolontariuszom i pracownikom ochrony zdrowia, którzy pomogli doprowadzić do tego niezwykłego osiągnięcia. Wszystkich, którzy jeszcze nie przyjeli szczepionki – lub wahają się przed jej podaniem – możemy jedynie nakłonić do wysłuchania tych, którzy pracują na oddziałach intensywnej terapii. Osoby nieszczepione są co najmniej 10 razy bardziej narażone na hospitalizację lub śmierć niż osoby, które otrzymały dwie dawki szczepionki. Namawiamy, aby się zaszczepić i przyjąć trzecią dawkę przypominającą, tak jak my zrobiliśmy” – przekazali książę Karol i księżna Kamila w komunikacie wydanym 8 grudnia.

Zdjęcie, na którym książę Karol pomaga księżnej Kamili założyć maseczkę zostało opublikowane wraz z rodzinnym zdjęciem księcia Williama i księżnej Kate. Para sportretowana w Jordanii przez Matta Porteousa pozuje na nim z trójką dzieci. 

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Kartka świąteczna księcia Karola i księżnej Kamili
Proszę czekać..
Zamknij