Znaleziono 0 artykułów
09.12.2021

Księżna Kate w czerwieni na święta

09.12.2021
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Księżna Kate zawsze umiejętnie dobiera kreację do okazji. Czerwona suknia, w której pojawiła się na koncercie kolęd w Opactwie Westminsterskim 8 grudnia, idealnie podkreśla świąteczny klimat.

Czerwoną sukienkę midi zdobi ułożona przy dekolcie duża kokarda, która razem z barwą kreacji nadaje całości świąteczny charakter. Zamszowe czółenka pod kolor to projekt Gianvito Rossi. W roli biżuterii pojawiła się własność królowej Elżbiety, czyli długie kolczyki z diamentami oraz pierścionek zaręczynowy Kate, który wcześniej nosiła księżna Diana. Książę William wybrał granatowy garnitur oraz krawat, pasowujący kolorystycznie do kreacji jego żony.

Księżna słynie z zamiłowania do brytyjskich projektantów. Czerwona sukienka to projekt Catherine Walker. W kremowej stylizacji od tej projektantki pojawiła się w Opactwie Westminsterskim w marcu 2021 roku.

Z księciem Williamem (Fot. Getty Images)

Kate była gospodynią koncertu kolęd „Together at Christmas”, wydarzenie wspomogła organizacja charytatywna The Royal Foundation. Podczas wieczoru uhonorowano osoby zaangażowane w pomoc innym w czasie pandemii. Kolędy wykonał chór Westminster Abbey razem z brytyjskimi wokalistkami Ellie Goulding i Leoną Lewis.

Parze książęcej towarzyszyła rodzina Kate: rodzice Carole Elizabeth Middleton i Michael Middleton, siostra Pippa Middleton oraz brat James Middleton z żoną Alizee Thevenet. Obecna była także księżniczka Beatrycze i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi, a także księżniczka Eugenia.

Brytyjska stacja ITV pokaże wydarzenie w Wigilię Bożego Narodzenia o 19.30.

Hanna Łopuszyńska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Kate w czerwieni na święta
Proszę czekać..
Zamknij