Znaleziono 0 artykułów
01.12.2021

Kreacje księżnej Kate, w których pojawiła się więcej niż jeden raz

01.12.2021
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Niezależnie od tego, czy nosi dziesięcioletnią suknię od Jenny Packham, czy przerobioną kreację od marki Erdem, księżna Kate nie ma sobie równych, jeśli chodzi o zakładanie swoich dawnych kreacji ponownie. Ostatnio widzieliśmy wiele gwiazd, które robią to samo, ale Kate Middleton z upodobania tego trendu jest chyba najbardziej znana. Nawet w jej pierwszych latach w roli księżnej wybierała tę samą sukienkę raz na kilka miesięcy, udowadniając, że klasa wcale nie oznacza kupowania nowej kreacji na każde wielkie wyjście.

Teraz Kate ma bogate archiwum takich kreacji – w tym zjawiskowe suknie od Jenny Packham, Alexandra McQueena i Erdem. Zmienia dodatki, fryzury i zawsze udaje jej się sprawić, że stylizacja wygląda na czerwonym dywanie świeżo, nawet jeśli sama sukienka ma już dekadę.

Biorąc pod uwagę niezwykłe znaczenie wyborów Kate, jej wpływ na obserwujących – kiedy powtarza swoje kreacje, wysyła potężny komunikat podkreślający wagę zrównoważonej mody. W końcu najbardziej ekologicznym wyborem, jakiego możemy dokonać, jest noszenie tego, co już posiadamy.

Przedstawiamy kreacje, które księżna Kate założyła na czerwony dywan więcej niż raz.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk. 

1/11 2012 i 2013

Księżna wybrała kremową suknię od Rolanda Moureta na kolację w londyńskim hotelu Claridge’s, zanim rok później ponownie założyła tę samą sukienkę na premierę filmu „Mandela: Droga do wolności”.

2/11 2012 i 2013

Kate miała na sobie sukienkę z czarnej koronki od Temperley na premierze filmu „Czas wojny”, a później na pokazie filmu dokumentalnego Davida Attenborough.

3/11 2014 i 2014

Kate zadebiutowała w tej tiulowej sukni od Jenny Packham podczas kolacji w pałacu Kensington w 2013 roku. Rok później założyła ją ponownie na galę National Portrait Gallery w lutym (po lewej) oraz na kolację z okazji 600-lecia St Andrews w Nowym Jorku w grudniu (po prawej).

4/11 2011 i 2016

Podczas pierwszego wyjścia w roli arystokratki księżna Kate wystąpiła w lśniącej sukni od Jenny Packham. Było to podczas uroczystej kolacji w pałacu Kensington przygotowanej na rzecz organizacji charytatywnej Ark, która pomagaja dzieciom. Pięć lat później założyła sukienkę na uroczystą kolację w Norfolk na wieczór poświęcony wspieraniu hospicjów dziecięcych w Anglii Wschodniej.

5/11 2014 i 2017

Księżna wybrała suknię z czarnej koronki od Diane von Furstenberg, aby wziąć udział w Royal Variety Performance, kiedy była w ciąży z księżniczką Charlotte. Ponownie założyła tę sukienkę na uroczystą kolację w Narodowym Centrum Anny Freud podczas ciąży z księciem Louisem.

6/11 2012 i 2018

Kate najpierw założyła turkusową suknię od Jenny Packham na czerwony dywan podczas uroczystej kolacji przed igrzyskami olimpijskimi w Londynie. Później wybrała ją na galę rozdania nagród Tusk.

7/11 2017 i 2019

Kate wybrała kwiecistą suknię z odkrytymi ramionami od Erdem na galę BAFTA. Dwa lata później założyła jej nową wersję na uroczystość National Portrait.

8/11 2012 i 2020

Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej zadebiutowała z haftowaną suknią od Alexandra McQueena podczas tournée po Malezji. Osiem lat później, zgodnie z eleganckim dress codem, zaadaptowała ją na gali rozdania nagród BAFTA.

9/11 2016 i 2020

Księżna miała na sobie kobaltową suknię od Jenny Packham z pasującym do niej szalem podczas wycieczki po Indiach, zanim założyła ją ponownie na uroczystą kolację dla Place2Be w pałacu Buckingham.

10/11 2011 i 2021

Księżna wybrała liliową suknię od Jenny Packham na galę BAFTA w Los Angeles, kiedy była świeżo upieczoną żoną księcia Williama. Dekadę później – tym razem z innym paskiem – założyła ją na ceremonię wręczenia nagród Earthshot w Londynie.

11/11 2019 i 2021

Ulubienica czerwonego dywanu księżna ponownie założyła połyskującą suknię od Jenny Packham na galę Royal Variety Show – a strój ten zadebiutował podczas wizyty w Pakistanie.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij