Znaleziono 0 artykułów
14.06.2023

Kendall Jenner w ulubionym topie Palomy Wool

14.06.2023
Fot. Backgrid/East News

Czy to na randce, czy na imprezie, czy na niezobowiązującym spotkaniu z przyjaciółkami – Kendall Jenner wie, jak przyciągnąć uwagę stylizacją. Ale nawet ona często sięga po sprawdzone motywy i ulubione ubrania. Tym razem ponownie założyła lekko prześwitujący top hiszpańskiej marki Paloma Wool.

Po raz pierwszy w brązowym, lekko asymetrycznym i transparentnym topie Palomy Wool Jenner sfotografowano podczas kolacji z Bad Bunnym. Wtedy modelka zestawiła projekt hiszpańskiej projektantki z wykończoną kożuszkiem skórzaną spódniczką mini i kozakami z jesiennej kolekcji Blumarine. Tym razem założyła go na spotkanie z przyjaciółkami, Hailey Bieber i Lori Harvey. Wystylizowała w nieco podobny sposób, ale kozaki na szpilce zamieniła na model na niskim obcasie typu kitten heel, a zamiast miniówki postawiła na elegancką spódnicę o modnej długości przed kolano.

Paloma Wool to młoda marka z siedzibą w Barcelonie

Projektantka Paloma Wool autorską markę założyła w Barcelonie z fascynacji „wolnością, jaką daje proces ubierania się”. Jej koncept pozostaje niezależnym brandem. Słynie nie tylko z ciekawych w formie i wygodnych w noszeniu projektów, ale też z inicjatyw angażujących do współpracy lokalnych artystów, ilustratorów i rzemieślników. Projektantka najpierw zdobyła popularność w internecie, a od trzech sezonów pokazuje kolekcje na żywo.

Ulubiony top Kendall nosi nazwę „Dominica” i kosztuje 80 euro. Obecnie jest wyprzedany, ale niebawem ma powrócić do sprzedaży.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij