Znaleziono 0 artykułów
05.06.2022

Kim Cattrall w marynarce Magdy Butrym

05.06.2022
(Fot. Getty Images)

Na premierę nowego serialu „Queer as Folk” aktorka wybrała kreację z najnowszej kolekcji polskiej projektantki.

Kim Cattrall dołączyła do grona gwiazd, które pokochały projekty Magdy Butrym. Wśród miłośniczek polskiej projektantki znalazły się już Hailey Bieber, Lily James i Kim Kardashian. Na premierze serialu „Queer as Folk” aktorka pojawiła się w różowej marynarce wykończonej piórami oraz czarnych, eleganckich spodniach i transparentnym topie. Stylizację dopełniły czółenka na szpilce i długie, srebrne kolczyki. Za ostateczny efekt odpowiadała stylistka Stella Greenspan.

(Fot. Getty Images)

„Queer as Folk” śledzi losy paczki imprezowiczów, którzy po osobistej tragedii znajdują oparcie w tęczowej społeczności. W serialu Cattrall wciela się w rolę Brendy, zamożnej kobiety z Nowego Orleanu. Na ekranie partnerują jej, m.in. Ryan O'Connell, Jesse James Keitel i Juliette Lewis. – Ostatnio miałam pierwszą niebinarną scenę miłosną. Po raz pierwszy w mojej karierze na planie obecna była „trenerka intymności”. To było wspaniałe! – mówiła w rozmowie z portalem „Variety”.

W tym samym wywiadzie aktorka podzieliła się również przemyśleniami na temat „I tak po prostu…”, stwierdzając, że kontynuacja „Seksu w wielkim mieście” nie miała w sobie nic odkrywczego. Serialowa Samantha Jones powiedziała również, że nie wystąpiła w serialu, bo nigdy nie została o to poproszona. Winna miała być temu Sarah Jessica Parker. Na początku czerwca do jej wypowiedzi odniosła się serialowa Carrie: – Nikt nie krytykuje mnie tak, jak ona – powiedziała w podcaście portalu „The Hollywood Reporter”.

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kim Cattrall w marynarce Magdy Butrym
Proszę czekać..
Zamknij