Znaleziono 0 artykułów
01.08.2023

Kolekcja biżuterii Pandora inspirowana znakami zodiaku

01.08.2023
Kolekcja biżuterii Pandora inspirowana znakami zodiaku (Fot. Materiały prasowe)

Nowa kolekcja Pandory powstała dla fanek astrologii. W ofercie marki znalazły się ozdobione cyrkoniami zawieszki z gwiazdozbiorami. To nie wszystko – w sierpniu marka celebruje także przyjaźń charmsami z koniczyną.

Coraz więcej marek sięga po astrologiczne motywy. Pandora też stworzyła kolekcję inspirowaną spadającymi gwiazdami.

W sierpniowej linii marki pojawiły się okrągłe, pokryte 14-karatowym żółtym złotem i ozdobione cyrkoniami zawieszki z gwiazdozbiorami poszczególnych znaków zodiaków. Można je nosić zarówno z bransoletką, jak i naszyjnikiem, najchętniej w towarzystwie nałożonych warstwowo łańcuszków.

Kolekcja biżuterii Pandora inspirowana znakami zodiaku (Fot. Materiały prasowe)

Pandora w sierpniu celebruje także przyjaźń. Z tej okazji zaprojektowano charms w kształcie koniczyny, w którym znajduje się mniejsza, ruchoma roślinka szczęścia pokryta cyrkoniami. Dzięki temu obie przyjaciółki mogą zawiesić na swojej bransoletce jeden z elementów zawieszki.

W styczniu Pandora wprowadziła do oferty splot bransoletek i naszyjników z wypustkami, które szybko skradły serca fanek marki. Biżuteria dostępna jest teraz w nowych wersjach kolorystycznych – żółtym i różowym złocie, idealnie podkreślającym letnią opaleniznę. Do nowości dołączyły także małe koczyki w kształcie kół, stworzone i dla minimalistek, i dla maksymalistek, którzy lubią nosić po kilka błyskotek w jednym uchu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij