Znaleziono 0 artykułów
16.03.2023

Kwiaty Nocy: Biżuteria inspirowana pięknem natury

16.03.2023
Kolekcja Kwiaty Nocy marki W.KRUK (Fot. Materiały prasowe)

W.KRUK, jedna z najbardziej renomowanych marek biżuteryjnych, przedstawia najnowszą odsłonę kolekcji Kwiaty Nocy. Wyjątkowe projekty stworzone przez mistrzów jubilerskich czerpią z nieskończonego źródła inspiracji, jakim jest przyroda.

Projektanci W.KRUK uwielbiają inspirować się światem fauny i flory, a Kwiaty Nocy to kolejna odsłona ich fascynacji pięknem natury. Tym razem biżuteria przedstawia kwiaty bzu, wiśni oraz truskawki, wykonane ze srebra i złota oraz ręcznie pokryte kolorową emalią. Wszystkie elementy kolekcji zostały wykonane z precyzją i dbałością o każdy detal.

W nowej odsłownie Kwiatów Nocy dominują odcienie fioletu, różu, bieli oraz czerwieni, które odzwierciedlają niezwykłość kwiatów. Kolekcja oferuje bogactwo wzorów i rozmiarów: kolczyki w wersji XXL i mini oraz monokolczyki, które można nosić w jednym uchu jako główną ozdobę lub w drugiej czy trzeciej dziurce. Nie brakuje też delikatnych wisiorków i bransoletek.

Kolekcja Kwiaty Nocy marki W.KRUK (Fot. Materiały prasowe)

Kwiaty Nocy to metafora piękna, którego doskonałość wyznacza natura i które jest niepowtarzalne na każdym etapie cyklu życia. Biżuteria łączy romantyzm kwiatowych pąków z nowoczesną formą i odwagą wybierania spektakularnych dodatków. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które cenią sobie wyjątkowe, niepowtarzalne elementy.

Nowości w kolekcji Kwiaty Nocy dołączają do bestsellerowych motywów z ostatnich lat, takich jak m.in. malwy, prymulki, zawilce czy magnolie. Biżuteria jest dostępna w sprzedaży w salonach i na stronie internetowej W.KRUK od 3 marca 2023 r. Dla wielbicieli biżuterii i piękna natury to absolutny must-have.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij