Znaleziono 0 artykułów
04.08.2021
Artykuł partnerski

Gosia Baczyńska zaprojektowała płytki dla Ceramiki Paradyż

04.08.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Struktura płytek została zaczerpnięta wprost z wybiegu mody — ich jedyne w swoim rodzaju wzory są nawiązaniem do wykorzystywanych przez Gosię Baczyńską materiałów. Sprawiają, że płytki, niczym wieczorowa suknia ubierają wnętrze, nadając mu elegancji i wyrafinowania.

Projekty Gosi Baczyńskiej to prawdziwe dzieła sztuki. Nic więc dziwnego, że mają spore grono fanek zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Teraz ci, którzy cenią sobie elegancję również we wnętrzach własnego mieszkania, mogą sięgnąć po wyjątkową kolekcję płytek Paradyż My Way by Gosia Baczyńska.

Płytki, które ubierają wnętrze

Plisy, satyna, koronki, złoto, srebro czy cekiny to wyróżniki stylu artystki. Nie mogło ich więc zabraknąć w stworzonych we współpracy z nią kolekcjach płytek. Ich design nawiązuje również do ruchu tkanin, tym jak się układają i jak pracują na sylwetce, tworząc wyjątkowe, zmysłowe kompozycje. Wszystko w niepowtarzalnym stylu Gosi Baczyńskiej, która czuwała nad całym procesem tworzenia.

– Zdecydowaliśmy się połączyć tylko z pozoru odległe dwa światy: wielkiej mody i designu. Przez nawiązanie współpracy z cenioną na całym świecie projektantką Gosią Baczyńską mamy poczucie tworzenia czegoś absolutnie wyjątkowego. Jest to dla nas zaszczyt i ogromne wyzwanie – mówi Michał Drożdż, członek zarządu, dyrektor generalny ds. designu i strategii marketingowej w Ceramice Paradyż.

(Fot. Materiały prasowe)

Efektem tej wyjątkowej współpracy jest siedem luksusowych kolekcji My Way by Gosia Baczyńska: Mystic Shadows, Night Queen, Sleeping Beauty, Fashion Spirit, Unique Lady, Cold Princess oraz Noisy Whisper.

(Fot. Materiały prasowe)

Każda z kolekcji wyróżnia się oryginalnością. Bogactwo ich struktur i nieoczywista kolorystyka wprawią w zachwyt nawet osoby o najbardziej wyrafinowanych gustach. W każdym secie widoczna jest wyjątkowa dbałość o szczegóły. 

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

Praca z zespołem Ceramiki Paradyż od początku była wielką przyjemnością, ale i wyzwaniem. Naszym założeniem było stworzenie czegoś, czego jeszcze nie było: kolekcji płytek, które ubiorą wnętrze w najlepsze kreacje, wydobywając z niego pełen potencjał i piękno, zachowując wyrazisty charakter. Dużo czasu poświęciliśmy na szukanie nowych rozwiązań, dających nieznane wcześniej możliwości. Nie byłoby to możliwe, gdybym nie współpracowała przy tym projekcie z najlepszymi profesjonalistami z branży. W końcu udało nam się stworzyć formy na tyle eleganckie, ale i nonszalanckie zarazem, aby w połączeniu dawały wrażenie niewymuszonego luksusu – przekonuje Gosia Baczyńska.

(Fot. Materiały prasowe)

Nieskończona ilość aranżacji

Przeniesienie artystycznej wizji projektantki na kolekcję płytek nie byłoby możliwe bez zespołu projektowego Ceramiki Paradyż, który wraz z Gosią Baczyńską od pierwszego dnia poszukiwał nowych możliwości. Wykorzystano najnowocześniejsze technologie zdobnicze i połączono je z innowacyjnymi pomysłami, dbając o zachowanie najwyższej jakości.

(Fot. Materiały prasowe)

Moda jest po to, aby się nią bawić — podobnie jest z designem. W przypadku płytek z kolekcji Paradyż My Way by Gosia Baczyńska, pomyślanych zgodnie z zasadą mix and match, kreatywność ma wielkie pole do popisu. Wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać i układać. Ogromną zaletą kolekcji jest także format płytek —  największy wymiar dostępny na rynku w segmencie płytek ściennych - 40 x 120 cm. Wszystko to sprawia, że płytki z kolekcji Paradyż My Way by Gosia Baczyńska są unikatowe i pozwalają przenieść do wnętrz modę ze światowych wybiegów. – Wszyscy klienci, o wysokich wymaganiach zarówno estetycznych, jak i jakościowych, znajdą w tej ofercie propozycję do stworzenia wyjątkowej przestrzeni o niepowtarzalnej stylistyce. Z ogromną radością pokazujemy efekt współpracy z Gosią Baczyńską. Jesteśmy przekonani, że wszyscy miłośnicy pięknych wnętrz docenią nietuzinkowość tych produktów – podsumowuje Michał Drożdż.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij