Znaleziono 0 artykułów
06.12.2021
Artykuł partnerski

Kolekcja TATUUM x Miś Uszatek: Obudź dziecięcą radość na święta

06.12.2021
Fot. Materiały prasowe

Święta to magiczny czas – czas, kiedy w każdym z nas budzi się dziecko. Radość z gwiazdkowych prezentów będzie tym większa, jeśli znajdzie się wśród nich coś z kolekcji marki TATUUM, której głównym bohaterem jest ulubiona postać z dzieciństwa wielu z nas – Miś Uszatek.

Mały miś z klapniętym uszkiem u wielu dorosłych budzi ciepłe wspomnienia. Ikona dzieciństwa, kultowy bohater powraca w święta dzięki autorskiej kolekcji TATUUM x Miś Uszatek. Wszystko po to, by gwiazdkowe prezenty – dla bliskich lub samych siebie – obudziły w nas dziecięcą radość.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

W autorskiej kolekcji TATUUM znajdziemy miękkie bluzy, puszyste swetry, zabawne T-shirty oraz ultrawygodne piżamy. Kolekcję damską lub męską uzupełniają ubranka dziecięce w stylu mini-me. Wszystko po to, by cała rodzina mogła się cieszyć świętami z uroczym Misiem.

Kolekcja damska to ubrania, w których klasyczny, ponadczasowy krój i stonowana kolorystyka zostały przełamane wizerunkiem Misia Uszatka. Ciepłe kardigany, bluzy i T-shirty będą stanowiły doskonałą bazę zimowych stylizacji. Z kolei w kolekcji męskiej znajdziemy koszule. Cała rodzina może się cieszyć ciepłymi, ultrawygodnymi piżamami – oczywiście również na nich znajduje się sympatyczny Miś. Tak ubrana rodzina może w świąteczny wieczór razem poczytać tę kultową bajkę. Dla dorosłych będzie to podróż do przeszłości, dla dzieci ciekawe doświadczenie analogowych czasów.

Uszatek zagościł także na spektakularnym wełnianym płaszczu. To wyjątkowy element kolekcji dzięki ręcznie wyhaftowanemu wizerunkowi Misia Uszatka, który na każdym unikatowym płaszczu pojawia się w innym miejscu.

TATUUM x Miś Uszatek to zwieńczenie jesienno-zimowej odsłony kampanii TADAAM TATUUM, będącej pochwałą otwartości i radości płynącej z codziennych niespodzianek. A czy może być lepsza świąteczna niespodzianka dla małych i dużych niż odwiedziny bajkowego Misia?

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij