Znaleziono 0 artykułów
12.05.2022
Artykuł partnerski

Konkurs YES: Pokaż prawdziwe macierzyństwo

12.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Radosne, schludnie ubrane dzieci oraz zawsze uśmiechnięte, perfekcyjnie wystylizowane mamy – to wizja macierzyństwa, jaką często serwują nam media społecznościowe. O tym, że rzadko ma wiele wspólnego z prawdą, wie każda mama. W konkursie #YEStemMamaBezFiltra marka YES zachęca, by zerwać z tym wyidealizowanym obrazem.

Trudno o lepszą okazję niż nadchodzący Dzień Matki, by pokazać, czym w rzeczywistości jest macierzyństwo. Marka YES po raz kolejny stawia na pokazanie obrazu prawdziwej kobiety – tym razem na pierwszy plan wysuwają się właśnie mamy. Te prawdziwe, często bez sił i sfrustrowane, ogarniające chaos każdego dnia. Bo macierzyństwo to nie zawsze słodkie obrazki z Instagrama. Dlatego YES zachęca mamy, by podzieliły się swoimi doświadczeniami. W konkursie #YEStemMamaBezFiltra można wygrać piękną biżuterię z najnowszych kolekcji YES.

Fot. Materiały prasowe

Pomalowane kredkami ściany, przekopane rabatki ze świeżo posadzonymi kwiatami, rozbite kolana i artystycznie pomazana sosem pomidorowym nowa sukienka. Każda mama wie, że takie sytuacje zdarzają się znacznie częściej niż momenty, kiedy spokojne i czyste dzieci bawią się zabawkami na dywanie, a ich rodzice perfekcyjnie zarządzają czasem.

Tymczasem media społecznościowe często sprawiają, że wydaje nam się, że inni dają sobie radę lepiej niż my same. Są lepszymi, zorganizowanymi, zawsze opanowanymi matkami, których dzieci są tylko grzeczne. A przecież każda mama czasem płacze z bezsilności i zmęczenia, a zabiegany tata zapomni o przedszkolnych występach. Dlatego marka YES z okazji święta wszystkich mam zachęca kobiety, by pokazały swoją codzienność bez lukru i filtrów – taką, jaka jest naprawdę. Bo przecież właśnie ta rzeczywistość składa się na to, co najpiękniejsze. Ten wspaniały, autentyczny chaos wiąże się przecież też z masą śmiechu, radości i miłości.

Fot. Materiały prasowe

Jak wziąć udział w akcji #YEStemMamaBezFiltra? Wystarczy w kreatywny sposób pokazać, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Konkurs prowadzony jest pod postami konkursowymi na Facebooku oraz Instagramie od 5 do 22 maja. Zwyciężczynie konkursu zostaną ogłoszone 26 maja – w Dzień Matki. Jest o co powalczyć, bo autorki trzech najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzone piękną biżuterią YES. Laureatka pierwszego miejsca otrzyma złoty naszyjnik z kolekcji „ForgetMeNot”. Drugie miejsce – złote kolczyki z kolekcji „La Prima Shine”. Trzecie miejsce zostanie natomiast wyróżnione pozłacanym naszyjnikiem oraz dwiema zawieszkami z kolekcji „Love Story”.

Fot. Materiały prasowe

Do każdej nagrody zostanie również dołączona książka Karoliny Sulej „Ciałaczki. Kobiety, które wcielają feminizm”, ufundowana przez Wydawnictwo Znak.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij