Znaleziono 0 artykułów
12.01.2024

Królowa Letycja daje nam lekcję stylu w płaszczu z sieciówki z poprzedniego sezonu

12.01.2024
Fot. Getty Images

Choć królowa Letycja często wybiera kreacje luksusowych domów mody, ważniejsze od metki są dla niej same ubrania. Hiszpańska monarchini lubi klasyczne kroje i nie przejmuje się sezonowością, co udowodniła niedawną stylizacją z jasnym płaszczem popularnej marki w roli głównej.

Od początku roku królową Letycja intensywnie angażuje się w wypełnianie swoich obowiązków. W drugim tygodniu stycznia razem z królem Filipem IV udała się do León, żeby odwiedzić przedszkole i szkołę podstawową CEIP Gumersindo Azcárate, która w nowoczesny sposób łączy humanistyczny profil z wykorzystaniem technologii i wspiera zróżnicowaną społeczność. Na tę okazję monarchini wybrała elegancką, ale nie przesadnie formalną stylizację. Szczególną uwagę zwracał płaszcz ze znanej sieciówki. 

Fot. Getty Images

Jasny płaszcze królowej Letycji wraca rok później

Na chłodny styczniowy dzień Letycja ubrała się ciepło, sięgając po oversizowy płaszcz z wełny. Królowa Letycja wybrała ten płaszcz na oficjalną okazję już kolejny raz. Rok temu została sfotografowana w tym samym okryciu zestawionym z wzorzystą sukienką z Mango. Wszystko wskazuje więc na to, że zakup z &Other Stories należy do jej ulubionych.
Elegancki charakter ubrania podkreślała złamana biel, ale też gładka faktura, minimalistyczny krój, pozbawiony nawet widocznych guzików. Sylwetkę wydobyło mocne wiązanie w pasie.

Fot. Getty Images

Wyważone stylizacje hiszpańskiej monarchini łączą różne marki

Stylizację uzupełniła spodniami w kratę z mankietem i wysokim stanem popularnej marki Massimo Dutti. Talię podkreśliła dodatkowo wąskim karmelowym paskiem Hugo Boss. Wrażenie długich smukłych nóg spotęgowały zamszowe botki na obcasie, utrzymane w spokojnym odcieniu brązu. 
Ten zestaw królowa przełamała swetrem z cienkiej dzianiny w mocnym chabrowym błękicie. Drobna biżuteria, ograniczająca się do pierścionków i kolczyków, podkreśliła zawodowy charakter wizyty.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja daje nam lekcję stylu w płaszczu z sieciówki z poprzedniego sezonu
Proszę czekać..
Zamknij