Znaleziono 0 artykułów
20.06.2024

Królowa Letycja z córkami serwują trzy świetne stylizacje z bluzką na ramiączkach

20.06.2024
Fot. Getty Images

Jak stylizować bluzkę na ramiączkach? Królowa Letycja razem z córkami, księżniczkami Eleonorą i Zofią, sięgają po letni klasyk i interpretują go na trzy różne sposoby. Ich looki to doskonała inspiracja na upalne dni.

Koncert Ary Malikiana, zorganizowany w pałacu królewskim w Madrycie, był okazją do tego, żeby zobaczyć hiszpańską rodzinę królewską w komplecie. Królowi Filipowi VI towarzyszyły żona, królowa Letycja, oraz dwie córki: starsza, dziedziczka korony, księżniczka Eleonora i młodsza Zofia. Wszyscy prezentowali się znakomicie i choć stroje monarchini i jej córek trudno uznać za wieczorowe, Letycja, Eleonora i Zofia każda na swój sposób zreinterpretowała elegancki styl odpowiedni do uroczystego wieczoru.

Fot. Getty Images

Królowa w bluzce na ramiączkach? Letycja wyznacza styl monarchiń na lato 2024

Siłą stylizacji królowej Hiszpanii tym razem nie była ani fantazyjna bluzka, ani kolor. Od dawna królowa wybiera ubrania o klasycznych krojach i gładkich fasonach – i tak było i tym razem. Żona króla Hiszpanii wybrała długą beżową, plisowaną spódnicę i czarny elastyczny top bez rękawów. Królowa Letycja uzupełniła stylizację szerokim czarnym pasem w talii. Starannie dobrana biżuteria – szeroka bransoleta na przedramieniu, drobne kolczyki – podkreślała odświętny charakter stroju. Monarchini wyglądała promiennie w czarnej bluzce na ramiączkach, eksponując złotą opaleniznę i długie lśniące włosy.

Fot. Getty Images

Styl królowej Letycji naśladują jej córki, księżniczki Eleonora i Zofia

Czy hiszpańska monarchini przekazała swoim córkom miłość do mody? Wiele na to wskazuje.
Księżniczka Eleonora sięgnęła po wciąż obecny trend na ubrania w bieliźnianym stylu, decydując się na komplet spódnica + bluzka na ramiączkach. Delikatny materiał, drobny wzór i wykończenie koronką podkreślały delikatność urody 18-letniej księżniczki Asturii.
Młodsza córka królowej Hiszpanii, urodzona w 2007 roku księżniczka Zofia wybrała zaś jednokolorowy zestaw składający się z białych spodni z rozszerzanymi nogawkami i topu na ramiączkach. Tym razem modna bluzka miała znacznie szersze ramiączka i cała mieniła się cekinami. Trudno nie dostrzegać tu silnych wpływów stylu mamy. Czy królowa wybiera ubrania córkom? Raczej wszystkie kochają ten sam styl.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja z córkami serwują trzy świetne stylizacje z bluzką na ramiączkach
Proszę czekać..
Zamknij