Znaleziono 0 artykułów
19.10.2022

Królowa Letycja w czerwonej sukience Stelli McCartney

19.10.2022
Królowa Letycja w Berlinie, 2022 rok (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja i król Filip VI wzięli udział w uroczystym obiedzie z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem i jego żoną Elke Büdenbender w Zamku Bellevue w Berlinie. Monarchini Hiszpanii założyła suknię Stelli McCartney, w której widziana była już w oficjalnej sytuacji w 2017 roku.

Na oficjalne uroczystości Królowa Letycja wybiera stroje, w których wygląda skromnie, z klasą, a przy tym stara się, by podkreślały jej zrównoważone podejście do mody. Nie rezygnuje z kreacji po jednym wyjściu, chętnie zakłada sukienki swoich poprzedniczek, nosi ubrania z szafy córki.

Królowa Letycja i król Filip VI z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem i jego żoną Elke Büdenbender, 2022 rok (Fot. Getty Images)

Na spotkanie z królem Filipem VI monarchini postanowiła wybrać kreację noszoną już kiedyś w oficjalnej sytuacji. 17 października na uroczystym obiedzie w Berlinie Letycja miała na sobie ognistoczerwoną suknię Stelli McCartney z peleryną, do której dobrała metaliczną kopertówkę Magrit, złote sandałki Jimmy Choo i diamentowe, wiszące kolczyki. Włosy spięła w wysoki kok, a urodę podkreśliła brązującym makijażem. Król Hiszpanii towarzyszył żonie ubrany w czarny frak, białą koszulę i muszkę.

Królowa Letycja i król Filip VI na urodzinach króla Niderlandów Wilhelma-Aleksandra, 2017 rok (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja po raz pierwszy widziana była w tej sukni Stelli McCartney w 2017 roku. Wybrała ją wtedy na przyjęcie urodzinowe króla Niderlandów Wilhelma-Aleksandra, które odbyło się w Hadze.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij