Znaleziono 0 artykułów
20.12.2022

Królowa Letycja w butelkowo-zielonym garniturze od Caroliny Herrery

20.12.2022
Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

We poniedziałek 19 grudnia królowa Letycja udała się na coroczne spotkanie z dyrektorami Instytutów Cervantesa. Na tę okazję założyła elegancki garnitur od Caroliny Herrery. Strój monarchini to idealny wybór na świąteczną stylizacje.

Hiszpański rząd powołał pierwszy Instytutu Cervantesa w 1991 roku. Jego celem jest promowanie kultury i języka hiszpańskiego. W ostatnich latach królowa Letycja otworzyła kilka nowych ośrodków w różnych miejscach na świecie, m.in. w Los Angeles.

W poniedziałek 19 grudnia monarchini udała się na coroczne spotkanie z dyrektorami Instytutów Cervantesa, które odbyło się w Grenadzie, na tamtejszym uniwersytecie. Na tę okazję założyła dwuczęściowy garnitur od Caroliny Herrery w odcieniu butelkowej-zieleni. Stylizacje uzupełniła szpilkami Magrit i diamentowo-szmaragdowymi kolczykami od Gold & Roses.

Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

Garnitur to świetny wybór na świąteczną stylizację. Można zestawić go zarówno ze szpilkami, jaki i wygodnymi sneakersami, nadając całości bardziej casualowy look. Z powodzeniem zastąpi także elegancką sukienkę. Wystarczy założyć przeskalowaną marynarkę i przewiązać ją w talii paskiem, aby stworzyć kreacje zgodną z aktualnymi trendami.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja w butelkowo-zielonym garniturze od Caroliny Herrery
Proszę czekać..
Zamknij