Znaleziono 0 artykułów
14.07.2022

Królowa Letycja w tiulowej sukience

14.07.2022
Fot. Getty Images

Hiszpańska królowa Letycja to jedna z niekwestionowanych ikon stylu. Na gali przyznania nagród hiszpańskiego ministerstwa w madryckim muzeum Prado olśniewała w różowej tiulowej sukni Maje. To kreacja, którą królowa już wcześniej założyła na oficjalne spotkanie – Letycja, podobnie jak Kate Middleton, dba o zrównoważoną modę.

Hiszpańska królowa Letycja znana jest z wyczucia stylu. Tym razem założyła najmodniejszy kolor sezonu – róż. W środę 13 lipca Letycja obecna była na gali rozdania nagród hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Sportu. Żona Filipa VI na tę okazję wybrała kreację marki Maje – sukienkę z pasteloworóżowego tiulu. Dzięki wielu warstwom sukienka nie traciła na elegancji pomimo gry z przezroczystością.

Fot. Getty Images

Różowy to najmodniejszy kolor sezonu wiosna–lato 2022, a większość gwiazd, jak Natalie Portman, Florence Pugh czy Anne Hathaway, decyduje się na mocny, neonowy odcień w stylu Biarbiecore. Królowa Hiszpanii pozostała jednak przy delikatnych pastelach. Letycja postawiła na monochromatyczną stylizację – do sukienki dobrała szpilki marki Steve Madden w kolorze oscylującym pomiędzy nude a bladym różem. Jedynym zimnym akcentem były kolczyki Tous z kolorowymi kamieniami.

Królowa Letycja podczas wizyty na Kubie w 2019 roku / Fot. Getty Images

Co ciekawe, wcześniej królowa Letycja miała na sobie tę samą sukienkę podczas wizyty na Kubie w 2019 roku. W trosce o środowisko również księżna Cambridge regularnie powtarza stylizacje. Co więcej, obie członkinie rodzin królewskich często też łączą kreacje haute couture z produktami dostępnymi w sieciówkach.

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja w tiulowej sukience
Proszę czekać..
Zamknij