Znaleziono 0 artykułów
09.07.2022

Anne Hathaway w cekinowej kreacji Valentino

09.07.2022
(Fot. Getty Images)

Pokaz kolekcji haute couture domu mody Valentino przyciągnął do Rzymu plejadę gwiazd. Nie zabrakło przyjaciółki marki, Anne Hathaway, która wybrała kreację w najmodniejszym różowym kolorze.

Tydzień mody haute couture co sezon przyciąga gwiazdy, które zasiadają w pierwszych rzędach pokazów mody oraz występują w roli modelek. W minionym tygodniu w Paryżu na wybiegu u Balenciagi pojawiła się Nicole Kidman i Dua Lipa. Tym razem celebryci przylecieli do Rzymu, gdzie na Placu Hiszpańskim Pierpaolo Piccioli zaprezentował nową kolekcję haute couture Valentino.

Na widowni nie mogło zabraknąć przyjaciółki i ambasadorki marki, Anne Hathaway. Amerykańska aktorka od lat współpracuje z włoskim domem mody, ale przyjaźń ta nabrała nowego wymiaru za sprawą stylistki Erin Walsh, z którą Hathaway działa od jakiegoś czasu. Projekty Valentino odegrały ważną rolę w metamorfozie stylu aktorki.

Hathaway pojawiła się na pokazie w cekinowej sukience mini w odcieniu fuksji. Kreacja z długim rękawem i golfem przyciągała uwagę dołem w kształcie bombki. Walsh uzupełniła look aktorki różowymi czółenkami na gigantycznej platformie, w których z całą pewnością moglibyśmy zobaczyć Lady Gagę. Stylizację uzupełniła wysadzana ćwiekami torebka włoskiego domu mody w tym samy kolorze. 

Stylizacja aktorki nawiązuje do nurtu barbiecore, jednego z najbardziej zaskakujących trendów wakacji. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij